20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jonathan Majors zostaje pozwany za napaść na Grace Jabbari, swoją byłą dziewczynę

Jonathan Majors zostaje pozwany za napaść na Grace Jabbari, swoją byłą dziewczynę

Jonathan Majors został pozwany przez swoją byłą dziewczynę Grace Jabbari za napaść, pobicie i zniesławienie w zdarzeniach mających miejsce w latach 2021–2023. W grudniu ubiegłego roku Majors został skazany za dwa wykroczenia polegające na molestowaniu i napaści na Jabbariego podczas sprzeczki, która miała miejsce w marcu 2023 r. w Nowym Jorku.

Al-Jabbari złożyła uzyskany pozew różnorodny, We wtorek pojawiła się przed sądem federalnym w Nowym Jorku i oskarżyła Majors o napaść i pobicie, umyślne wywołanie niepokoju emocjonalnego, złośliwe oskarżenie i zniesławienie. Twierdzenie o zniesławienie pochodzi z wywiadu, jakiego Majors udzielił w „Good Morning America” po wyroku skazującym, w którym aktor oświadczył, że „nigdy nie kłamał”. [his] Ręka na kobietę.” Podczas grudniowego procesu prawniczka Majors, Priya Chowdhury, wielokrotnie opisywała Al-Jabbari jako kłamującą w sprawie obrażeń, których doznała w incydencie z marca 2023 r.

Majors i Jabari poznali się w 2021 roku, gdy aktor kręcił w Londynie film Marvela „Ant-Man and the Wasp: Quantumania”, po czym zaczęli się spotykać. Wprowadzili się razem do londyńskiego mieszkania podczas kręcenia drugiego sezonu Marvel's Loki w 2022 roku. W pozwie Jabbari twierdzi, że podczas randki doświadczyła przemocy fizycznej i emocjonalnej oraz zachowań kontrolujących, a Majors groził jej skrzywdzeniem. To samo, jeśli ona zakończy ich związek.

Podczas jednego zdarzenia, które miało miejsce w Los Angeles w 2022 r., w pozwie Al-Jabbari zarzuca: „Majorowie rozzłościli się na Grace. Przestraszyła się i instynktownie próbowała go uspokoić. Majors zaczął krzyczeć na Grace, chwycił ją za ramiona i przyszpilił do ciała. Następnie popchnął ją do drzwi prysznicowych, powodując ich otwarcie. Następnie rzucił jej ciało w ścianę prysznica, powodując, że jej głowa uderzyła w ścianę. Kiedy Grace próbowała uciec, sytuacja się pogorszyła. Próbując zaprzestać molestowania, Grace poinformowała Majorsa, że ​​będzie musiała złożyć raport jego zespołowi za to, co jej zrobił, w którym to momencie Majors w szale zaczął rzucać świecami i innymi przedmiotami, wgniatając ścianę i zostawiając ją. „Szkło rozbiło się na podłodze”.

READ  Na Amazonie trwają prace nad spinoffem Boys, którego akcja rozgrywa się w Meksyku

W pozwie zarzucono inny incydent, który miał miejsce w Londynie w 2022 r.: „Majorowie popchnęli Grace tak mocno, że posiniaczyła ją pośladki. Kiedy Grace wstała, próbowała wyjść z domu. Majors podniósł Grace w powietrze i rzucił ją na maskę samochodu. Grace zaczęła wołać o pomoc. Następnie Majors siłą chwycił Grace, umieścił ją w kajdanku i położył dłoń na jej ustach, aby nikt nie usłyszał jej krzyków o pomoc. Zabrał Grace z powrotem do ich domu i położył ręce na jej szyi, mówiąc, że chce ją zabić i że ją zabije. Następnie Majors zaczął uderzać głową Grace o marmurową podłogę, dusząc ją, aż poczuła, że ​​nie może już oddychać.

Pozew zawiera także wiadomości tekstowe pomiędzy parą, w których Majors przekonał Al-Jabbariego, aby nie szukał pomocy medycznej i groził, że się zabije. Fragmenty tych transkrypcji wykorzystano w procesie z grudnia 2023 r., chociaż dopuszczono je jedynie jako informacje uzupełniające, a nie jako dowód związany ze kłótnią z marca 2023 r.

Skazanie Majorsa zaplanowano na przyszły miesiąc w związku z wyrokiem skazującym w grudniu 2023 r. W następstwie wyroku Marvel zwolnił go z nikczemnej roli Kanga Zdobywcy, a jego film o kulturystyce „Magazine Dreams” został usunięty z kalendarza premier Searchlight. Chociaż jego kariera aktorska nabrała tempa po skazaniu, niedawno wziął udział w ceremonii wręczenia nagród NAACP w ubiegły weekend ze swoją dziewczyną Meagan Good.