28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NFC Wild Card Playoffs - San Francisco 49ers v Dallas Cowboys

Jimmy Garoppolo mógł wyjść bez konieczności „wzburzania piórkiem”

Obrazy Getty

49ers rozgrywający Jimmy Garoppolo Niedawno ujawniła niesamowitą porażkę, aby to zrealizować Piłka nożna to biznes, fam Wyjaśniając, że nie prosił o zwolnienie, ponieważ nie lubi upierzenia.

Nie lubisz marszczonych piór? Zespół zdenerwował swoje pióra, inwestując w trzy typy z pierwszej rundy i trzeci wybór w przejęcie zastępcy Garoppolo.

Jest jednak sposób, że Garoppolo może wyjść bez konieczności przesuwania piór. Jeśli ostatnie lata jego kontraktu zawierały wczesny katalizator, aby zrobić duży krok lub dać dużą gwarancję, 49ers będzie musiał podjąć decyzję w połowie marca, a nie pod koniec sierpnia.

To przypomnienie dla graczy i agentów, że zawsze warto szukać takiej ochrony. Może Don Yi próbował. A może obie strony założyły od 2018 r., że Garoppolo będzie długoterminowym rozwiązaniem w San Francisco i że będzie miał nowy kontrakt przed 2022 r.

Niezależnie od tego jest to szczegół, o którym zawsze należy pamiętać przy negocjowaniu kontraktów długoterminowych. Gdy kontrakt przechodzi w fazę wyboru drużyny z roku na rok, bez gwarancji pieniędzy, ważne jest, aby usunąć możliwość zrobienia tego, co 49ers zrobił Garoppolo – przykucnąć na nim i czekać, aż nie będzie miał alternatywy dla tego, co 49ers byli gotowi zapłacić, aby utrzymać ją na miejscu jako zamiennik dla Lanca drzewna.READ  Crystal Palace Arsenal 0-2: Rozpoczyna się sezon Premier League - tak się stało | Premier League