26 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jim Kramer mówi, że inwestorzy nie powinni pozwolić, aby burzliwy rynek uniemożliwił im znalezienie „lepszych okazji”.

Jim Kramer mówi, że inwestorzy nie powinni pozwolić, aby burzliwy rynek uniemożliwił im znalezienie „lepszych okazji”.

Jim Cramer z CNBC powiedział w czwartek, że inwestorzy powinni zachować ostrożność, gdy trwa burza giełdowa, ale nie powinni też obawiać się podjęcia kroków w celu wzmocnienia swoich portfeli.

„Chcemy być bardzo ostrożni przy kupowaniu akcji, które mają historie, które mogą poradzić sobie ze spowolnieniem. … Dobry menedżer portfela nigdy nie sprzedaje zwycięzców, aby sfinansować przegranych, nawet jeśli jest to kłopotliwe. Musisz dać przegranym szansę „szalone pieniądze– powiedział gospodarz.

Dow Jones Industrial Average spadł o 0,33%. Czwartek Podczas gdy S&P 500 spadł o 0,13%. Zaawansowany technologicznie Nasdaq Composite wzrósł o 0,06%.

Dodał: „Ale i tak nie jesteśmy usatysfakcjonowani. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni zniszczeniem bogactwa, na przykład w kryptowalutach. Zawieszamy głowy na niegdyś świetnych akcjach FAANG. Ale nigdy nie możemy przestać szukać okazji ”, dodał. , odnosząc się do jego akronimu dla Parent Stock na Facebooku nie żyjeI AmazonkaI jabłkoI Netflixojciec Google Alfabet.

Komentarze Kramera pojawiły się po masowej wyprzedaży kryptowalut Tracą ponad 200 miliardów dolarów całego rynku w jeden dzień. Bitcoin Po raz pierwszy od ponad roku spadł poniżej 26 000 USD.

eterDruga co do wielkości kryptowaluta, po raz pierwszy od prawie roku spadła poniżej 2000 USD. Terra Projekt UST stablecoin Stracił około 75% swojej wartości W środę przedtem wygrał nieco, podczas gdy jego siostra żetonem, Lunaktóry w ciągu ostatniego tygodnia stracił około 98% swojej wartości.

Inwestorzy kryptowalut postrzegają stablecoiny jako bezpieczne schronienie, gdy rynek jest niespokojny, ale skarby oscylują pod względem wartości.

W swojej analizie rynku akcji Kramer podkreślił jego nieprzewidywalność, zauważając, że czwartek wydawał się idealną okazją do rajdu.

„Rynek powinien był dziś mocno odbić się od dna, ponieważ stopy procentowe były niskie i nie było żadnych złych wiadomości” – powiedział.

READ  Które firmy technologiczne zerwały więzi z Rosją w związku z jej wojną na Ukrainie?

otwórz konto teraz Aby Klub Inwestycyjny CNBC śledził każdy ruch Jima Cramera na rynku.

Nie wyrażanie opinii

Masz pytania do Kramera?
Zadzwoń do Cramer: 1-800-743-CNBC

Czy chcesz zagłębić się w świat Kramera? Uderzyła go!
Szalone pieniądze na TwitterzeJim Kramer na TwitterzeFacebookInstagram

Pytania, komentarze i sugestie dotyczące „Mad Money”? [email protected]