18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jets zatrzymają Zacha Wilsona, jeśli nie będą mogli go wymienić: Woody'ego Johnsona

Jets zatrzymają Zacha Wilsona, jeśli nie będą mogli go wymienić: Woody'ego Johnsona

NFL

ORLANDO, Floryda – Czy Zach może wrócić?

Właściciel Jets Woody Johnson powiedział w poniedziałek, że zespół nie zwolni rozgrywającego Zacha Wilsona, jeśli nie będzie mógł znaleźć dla niego partnera handlowego.

„Jeśli go nie wymienimy, zatrzymamy go” – powiedział Johnson na spotkaniach właścicieli NFL.

Jets próbowali znaleźć kogoś zainteresowanego odebraniem im byłego numeru 2, ale nic z tego nie wyszło.

Właściciel Jets Woody Johnson rozmawia z reporterami w Orlando, 25 marca 2024 r. sunnici

Być może Johnson objął swoje stanowisko w poniedziałek, aby uniknąć zrujnowania jakiejkolwiek wartości handlowej, jaką Wilson mógłby posiadać, ale zaskakujące było usłyszeć, jak Johnson powiedział, że Jets rozważą pozostanie przy Wilsonie.

Johnson przyznał, że dla Wilsona byłoby lepiej zacząć od nowa w innym zespole.

„Z jego punktu widzenia może byłoby lepiej, gdyby zmienił twarz, udał się w nowe miejsce i mógł wszystko wyjaśnić” – powiedział Johnson. „Myślę, że to mogłoby być dla niego lepsze”.

Chociaż Johnson powiedział, że utworzenie nowego zespołu będzie w najlepszym interesie Wilsona, dał jasno do zrozumienia, że ​​nie zamierza tak po prostu z niego zrezygnować.

„Zach to cenny nabytek” – powiedział Johnson. „Powiedziałem, że tak będzie dla niego lepiej. Nie, nie wypuścimy go po prostu.”

Dyrektor generalny Jets, Joe Douglas, powiedział, że rozmawiał z agentem Wilsona, Brianem Ayraultem, który natychmiast po sezonie otrzymał pozwolenie na znalezienie partnera handlowego.

Rozgrywający Jets Zach Wilson
Rozgrywający Jets Zach Wilson Bill Costron dla New York Post

Douglas powiedział, że rozmawiał także z niektórymi zespołami, ale nic nie jest bliskie.

„Odbyło się wiele dobrych rozmów z jego agentem” – powiedział Douglas w poniedziałek. „Odbyło się kilka rozmów z zespołami w sprawie wymiany. Nie mam żadnych wiadomości do przekazania. W tej kwestii nie można nic zrobić”.

READ  47 punktów Devina Bookera utrzymuje Suns w szeregu z Nuggets

Ton Johnsona wobec Wilsona zmienił się w porównaniu z tygodniem Super Bowl w zeszłym miesiącu, kiedy Johnson powiedział: „Potrzebujemy rezerwowego rozgrywającego. Nie mieliśmy go w zeszłym roku”.

Wilson jako starter Jets miał bilans 12-21 i przez pierwsze trzy sezony zmagał się z problemami na boisku i poza nim.

Johnson powiedział, że ma nadzieję, że w zeszłym sezonie Wilson stanie za Aaronem Rodgersem, tak jak planował zespół.

Zamiast tego Wilson przejął cztery mecze w sezonie, kiedy Rodgers doznał kontuzji.

„W pewnym sensie współczuję Zachowi” – ​​powiedział Johnson. „Ubiegły rok byłby niesamowity i byłby to pierwszy raz, kiedy mógł usiąść i obserwować pracę nauczyciela. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miał. Płonął od pierwszego dnia. Myślę, że tego właśnie potrzebuje. być w miejscu, w którym „może chwilę popatrzeć. Ma umiejętności. Potrafi wszystko. Jest powód, dla którego wybraliśmy go w drafcie z numerem 2. Mam pewność, że w pewnym momencie to osiągnie”.

W poniedziałek Pro Football Talk doniósł, że Jets otrzymali oferty za Wilsona, ale to Johnson zablokował tę transakcję. Johnson stwierdził, że to nieprawda.

„Nie odrzucam ich” – powiedział Johnson. „Jeśli zostanie odwołany, Joe będzie tym, który to anuluje”.

Zarówno Jets, jak i Wilson odnieśliby korzyści z sfinalizowania transakcji raczej wcześniej niż później, ale Douglas stwierdził, że powinno to być posunięcie odpowiadające Jets. Po prostu nie chcą tego wyrzucić.

„Myślę, że cały trik polega na tym, aby było to korzystne dla zespołu i zawodnika” – powiedział Douglas. „Myślę, że wszyscy nad tym pracują, ale ostatecznie będziemy musieli zrobić to, co jest dobre dla zespołu”.

Douglas rozmawiał z reporterami, zanim Johnson powiedział, że zespół nie wypuści Wilsona.

Douglasa zapytano, czy wyobraża sobie, że Wilson pozostanie w Jets do 2024 roku.

READ  FSG oferuje Liverpool na sprzedaż

„Jesteśmy bardzo wcześnie w procesie poza sezonem” – powiedział Douglas. „Z kością zostaje jeszcze sporo mięsa, jeśli chodzi nawet o wyjazdy na obozy przygotowawcze czy nawet internetowe biura podróży. Nawet o tym zbyt wiele nie myślałem”.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/03/25/sports/jets-will-keep-zach-wilson-if-they-cant-trade-him-woody-johnson/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site 20% przycisków

Skopiuj adres URL udostępniania