30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jan Blachowicz: Walka o tytuł UFC z Jirim Proszką na Stadionie Polski przyciąga 60 000 kibiców

Jana Blachowicza Mógłby wkrótce dostać kolejny strzał do mistrzostw UFC i jest pewien, że firma będzie zachwycona rachunkami kasowymi, jeśli zdarzy się to w pobliżu domu.

Były król wagi półciężkiej spolaryzował się na szansę odzyskania tytułu po porażce. Aleksander Rockich Na UFC Vegas54. Po walce Blachowicz odniósł zwycięstwo Czyni go „oczywistym” pretendentem do pierwszego miejsca.

Blachowiczowi nic nie jest gwarantowane, a podział będzie musiał poczekać Koniczyna Dixiera Obroń swój tytuł przed Jiri Prosaska Na UFC 275 11 czerwca. Blachowicz wita z kimś walkę, ale polska gwiazda przewiduje, że mecz na stadionie rywala z Prochazką w Czechach się wyprzeda.

„Myślę, że jeśli Clover wygra, będzie to dobra historia o rewanżu; Z Giri jest to dla nas bardzo dobre, ponieważ jeśli odbędą tę walkę w Europie, będzie to jedna z największych walk w Europie ”- powiedział Blachovich. Godzina MMA Zapytany, czy woli walczyć z Teixeirą lub Prochazką. „Po prostu cieszę się, że jestem wolny. To byłoby niesamowite, bo zrobilibyśmy to gdzieś w Polsce lub Czechach.

„Jeśli odbędą tę walkę w Polsce, myślę, że zagrają ją na boisku narodowym z Ziri. Jonah [Jedrzejczyk], Mateusz Gamrot. Może tam być sześćdziesiąt tysięcy ludzi.

Blachowicz stracił tytuł na rzecz Dixiera UFC 267 W październiku zeszłego roku, ale jego ostatnie hity to między innymi mistrz wagi średniej UFC Rocky Izrael AdesanjaI Corey Anderson (Nr. obecnie 205 funtów. 2 Światowy ranking MMA Fighting) Po powolnym początku kariery w UFC Blachowicz wygrał sześć z ostatnich 12 walk, eliminując lub poddając 10.

Po pracy wykonanej w klatce, planuje teraz pracować za kulisami, aby nawiązać walkę ze zwycięzcą headlinera UFC 275.

– Jeszcze nie, ale zaczniemy z nimi o tym rozmawiać, więc zobaczymy. „Mam nadzieję, że dadzą mi tę szansę. Zrobię wszystko, co w mojej mocy ze swoim menedżerem, aby dostać drugą szansę na zdobycie tytułu. Wierzę w to”.

READ  Polska osiągnie 30 gigawatów energii słonecznej do 2030 r. - pv Magazine International

Jak zasugerował na czele walki w sobotęAby mieć szansę pomścić tę stratę, Blaszovich skłania się ku chęci zachowania Dixiery. 42-letnia Dexira powiedziała Rozważa przejście na emeryturę do końca 2022 r.Daje to Blachowiczowi małe okienko do walki.

Niezależnie od tego, Blaszovich uważa, że ​​Dixiera i Proszka powinny być w Singapurze, aby obejrzeć Square Off, co wyśle ​​zarówno jasny sygnał, że jedzie po złoto.

„Lubię ich obu, ale myślę trochę o Clover, ponieważ chcę znów wziąć udział w meczu i wyrwać mu pasek z rąk” – powiedział Blachovich. – Ale zobaczymy. Ale tak, popieram Clover.

„Jeśli Clover pokona Jiriego, wygra walkę” – powiedział. „Ale wiesz, Jiri to szalony styl, szalony fighter z innym stylem, ale działa w dobry sposób. Zobaczymy więc, 50/50, będziemy zainteresowani. Będę tam, może Robimy.