1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Softball: Polska pokonała Gray-New Gloucester w pięciu rundach

Softball: Polska pokonała Gray-New Gloucester w pięciu rundach

Polska – polski dzban Atlantis Martin był konsekwentny w kręgu przez cały mecz seniorów Friday Knights.

W wygranym przez pięć rund softballu z Gray-New Gloucester, polski senior Martin 11:1 pozwolił tylko na jeden przejazd i pokonał sześciu odbijających.

„On nadal wykonuje dla nas swoją pracę” – powiedziała polska trenerka Katrina Celi o Martinie, który rozegrał wszystkie pięć rund. „Jest seniorką, wie, co robić i może się wydostać, nawet jeśli piłka ją uderzy”.

Patriots (4-12) zameldował się przed Martinem and the Knights (14-1) i znokautował jednego z nich w pierwszym inningu.

Martin następnie dostał strajk i cicho wyszedł, gdy wszedł do zmiany.

„Nic nie myślałem” – powiedział Martin. „Nie martwię się zbytnio, jeśli podstawy są naładowane. Mam zaufanie do swojego bezpieczeństwa, więc się nie martwię.

Polska objęła prowadzenie 1:0, kiedy Gretchen Paradis strzeliła z drugiego podania Chloe O’Leary. Single Paradise awansowało na trzecie miejsce, a potem pobiegła do domu, kiedy O’Leary utknął w rozliczeniu między pierwszym a drugim.

Po 1-2-3 inningach Martina w drugiej połowie, Polska obciążyła bazy trzema kolejnymi spacerami w dolnej połowie inningu. Następnie dziki rzut dla Sydney Lacombe pozwolił Emmie Cognay trafić z trzeciego miejsca, a Rycerze zdobyli dwa przejazdy.

Później w inningu, O’Leary poprowadził szybki styl, który zdobył Maggie McLaughlin i zwiększył prowadzenie Polski na 3:0.

Gray-New Gloucester zmierzyło się z własną passą w trzeciej grze.

Maisie Lerrette objęła prowadzenie dzięki trójce, a Heather Newells strzeliła najlepszego polowego w następnej walce reklamowej.

Rycerze nie strzelili bramki w trzeciej połowie. Kiedy prowadzili 3-1, Seeley nie wierzył, że drużyna wykorzystuje swój potencjał.

„To nie jest nasz najlepszy występ w tym roku, nie jesteśmy tak zdyscyplinowani, jak powinniśmy być” – powiedział Celly. „W miarę postępów w grze byliśmy bardzo zdyscyplinowani i robiliśmy rzeczy, które musieliśmy zrobić. Seniorzy rozmawiali z nimi przed czwartą inningiem i myślę, że to wystarczy, żeby znów nabrać energii w boisku, dopingować wszystkich, machać kijem i uderzać piłkę lub chodzić.

READ  Trzęsienie ziemi w Berlinie: Polska wyeliminowała Słowenię!!!

Po czwarte, Paradise strzelił gola na singlu Olivii Riox. Następnie duet Reserve Bank, Emma Punya i Martin, poprowadził Rycerzy 6-1.

Polska zdobyła jeszcze pięć przejazdów w piątym inningu, wyróżnione przez trójki Paradis i Riox.

Caitlin Taylor rozbił pięć rund dla miotacza Gray-New Closester. Trener Patriotów Darcy Gardiner powiedział, że Taylor „zrobiła dokładnie to, co miała zrobić”.

„Naszą rzeczą jest to, że nie martwię się o 11 biegów na tablicy wyników, martwię się o jeden” – powiedział Gardiner. „Kiedy wychodzimy i atakujemy naszą pracę, to naprawdę dobrze płynie w naszej obronie. Pomyślałem dzisiaj, że nasza drużyna defensywna mogła rozegrać jeszcze kilka meczów, które mogłyby pomóc naszemu miotaczowi trochę bardziej, ale żeby grać przeciwko jakości takim zespole, chcemy być w tych pierwszych trzech rundach.

Loret był jedynym graczem w zwycięskiej drużynie, który zdobył piąte podwójne stulecie dla Patriotów w swojej trzeciej rundzie.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

Następny ”