5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Softball: Polska pokonała Gray-New Gloucester w pięciu rundach

Polska – polski dzban Atlantis Martin był konsekwentny w kręgu przez cały mecz seniorów Friday Knights.

W wygranym przez pięć rund softballu z Gray-New Gloucester, polski senior Martin 11:1 pozwolił tylko na jeden przejazd i pokonał sześciu odbijających.

„On nadal wykonuje dla nas swoją pracę” – powiedziała polska trenerka Katrina Celi o Martinie, który rozegrał wszystkie pięć rund. „Jest seniorką, wie, co robić i może się wydostać, nawet jeśli piłka ją uderzy”.

Patriots (4-12) zameldował się przed Martinem and the Knights (14-1) i znokautował jednego z nich w pierwszym inningu.

Martin następnie dostał strajk i cicho wyszedł, gdy wszedł do zmiany.

„Nic nie myślałem” – powiedział Martin. „Nie martwię się zbytnio, jeśli podstawy są naładowane. Mam zaufanie do swojego bezpieczeństwa, więc się nie martwię.

Polska objęła prowadzenie 1:0, kiedy Gretchen Paradis strzeliła z drugiego podania Chloe O’Leary. Single Paradise awansowało na trzecie miejsce, a potem pobiegła do domu, kiedy O’Leary utknął w rozliczeniu między pierwszym a drugim.

Po 1-2-3 inningach Martina w drugiej połowie, Polska obciążyła bazy trzema kolejnymi spacerami w dolnej połowie inningu. Następnie dziki rzut dla Sydney Lacombe pozwolił Emmie Cognay trafić z trzeciego miejsca, a Rycerze zdobyli dwa przejazdy.

Później w inningu, O’Leary poprowadził szybki styl, który zdobył Maggie McLaughlin i zwiększył prowadzenie Polski na 3:0.

Gray-New Gloucester zmierzyło się z własną passą w trzeciej grze.

Maisie Lerrette objęła prowadzenie dzięki trójce, a Heather Newells strzeliła najlepszego polowego w następnej walce reklamowej.

Rycerze nie strzelili bramki w trzeciej połowie. Kiedy prowadzili 3-1, Seeley nie wierzył, że drużyna wykorzystuje swój potencjał.

„To nie jest nasz najlepszy występ w tym roku, nie jesteśmy tak zdyscyplinowani, jak powinniśmy być” – powiedział Celly. „W miarę postępów w grze byliśmy bardzo zdyscyplinowani i robiliśmy rzeczy, które musieliśmy zrobić. Seniorzy rozmawiali z nimi przed czwartą inningiem i myślę, że to wystarczy, żeby znów nabrać energii w boisku, dopingować wszystkich, machać kijem i uderzać piłkę lub chodzić.

READ  Polska twierdzi, że nie może dopuścić rosyjskiej delegacji do rozmów OBWE

Po czwarte, Paradise strzelił gola na singlu Olivii Riox. Następnie duet Reserve Bank, Emma Punya i Martin, poprowadził Rycerzy 6-1.

Polska zdobyła jeszcze pięć przejazdów w piątym inningu, wyróżnione przez trójki Paradis i Riox.

Caitlin Taylor rozbił pięć rund dla miotacza Gray-New Closester. Trener Patriotów Darcy Gardiner powiedział, że Taylor „zrobiła dokładnie to, co miała zrobić”.

„Naszą rzeczą jest to, że nie martwię się o 11 biegów na tablicy wyników, martwię się o jeden” – powiedział Gardiner. „Kiedy wychodzimy i atakujemy naszą pracę, to naprawdę dobrze płynie w naszej obronie. Pomyślałem dzisiaj, że nasza drużyna defensywna mogła rozegrać jeszcze kilka meczów, które mogłyby pomóc naszemu miotaczowi trochę bardziej, ale żeby grać przeciwko jakości takim zespole, chcemy być w tych pierwszych trzech rundach.

Loret był jedynym graczem w zwycięskiej drużynie, który zdobył piąte podwójne stulecie dla Patriotów w swojej trzeciej rundzie.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

„Poprzedni

Następny ”