19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jak powstał dramat CBS autorstwa Moreny Baccarin

Jak powstał dramat CBS autorstwa Moreny Baccarin

Uwaga, spoiler! Ta historia zawiera punkty fabuły z piątkowego odcinka Kraj ognia W CBS-ie.

Morena Baccarin po raz pierwszy pojawia się jako zastępca szeryfa Mickey Kraj ognia — rola, która może zaowocować spinoffem, jeśli bogowie telewizji (lub CBS) uznają ją za godną.

W odcinku „Sheriff's Alert” Mickey przybywa helikopterem na miejsce zdarzenia w Edgewater. Śledzi losy osoby zajmującej się praniem brudnych pieniędzy, która w trakcie pracy w dżungli rzuca skazanym 50 000 dolarów w gotówce. Widzowie szybko dowiadują się, że Mickey jest nie tylko przyrodnią siostrą Sharon (Diane Farr), ale także odegrała niefortunną rolę w wtrąceniu syna Sharon, Buddy’ego (Max Theriot), za kratki, zanim dołączył do programu gaszenia pożarów Cal Fire.

Mickey i Sharon rozstali się, ale kobiety wykorzystują to wydarzenie, aby wyleczyć stare rany. Sharon zwraca się również do Mickeya o wsparcie, gdy dowiaduje się, że Bud nie jest ojcem córki Kary, Genevieve. (Przed śmiercią w odcinku 5 Kara poprosiła Bodhiego, aby zaopiekował się dziewczyną.)

„Nasza historia jest taka, że ​​ojciec Mickeya był rdzennym Amerykaninem [in Edgewater] „Aresztowano go za uprawę trawki” – mówi Joan Rutter, która napisała odcinek z Tonym Phelanem i który wyreżyserował Theriot. „A jeśli jesteś dzieckiem, które doświadcza tego rodzaju chaosu na początku swojego życia, naszym zdaniem logiczne jest, że chcesz za wszelką cenę uniknąć chaosu. Możesz chcieć wierzyć w porządek i zasady oraz prawo i porządek. Więc ona jest kogoś, kto kocha porządek, ale zna wszystkich w mieście. To daje jej wyjątkowy punkt widzenia.”

„Ze względu na swoje wyjątkowe pochodzenie mocno wierzy w prawo jako siłę przeciw chaosowi i bardzo troszczy się o tę społeczność” – dodaje Phelan. „Naprawdę tu dorastała, a społeczność uratowała ją, gdy jej rodzice wcześnie wpadli w kłopoty. Dlatego myślę, że dużą częścią jej podróży jest odkrycie jej siły i umiejętności opiekowania się tymi ludźmi.”

READ  Ostatni wywiad z Amber Heard: Johnny Depp oskarża swojego byłego o „przeobrażenie” sprawy podczas sesji telewizyjnej NBC

Jeśli chodzi o to, czy Baccarin otrzyma własny serial, Phelan twierdzi, że zależy to od CBS i jej przyszłych potrzeb. Piątkowy odcinek nie jest uważany za pilotażowy backdoor; Przed złożeniem potencjalnego zamówienia seryjnego projekt przejdzie kolejną fazę rozwoju.

„Uważamy, że w Edgewater można opowiedzieć więcej historii i myślę, że widzom spodobał się pomysł stworzenia tego małego miasteczka i miasteczka, w którym wielu mieszkańców udziela pierwszej pomocy” – mówi Phelan. „Myślę, że to jedna z rzeczy, która czyni Fire Country wyjątkowym.”

Decyzja CBS o zbadaniu sprawy A.J Kraj ognia Podział nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę fakt, że serial był najchętniej oglądanym nowym serialem emitowanym w zeszłym sezonie, osiągając średnio 8 milionów widzów na odcinek i 10 milionów widzów na żywo +35 na wielu platformach. Prezes i dyrektor generalny CBS, George Cheek, zasugerował możliwość takiego zdarzenia Kraj ognia Oddzielny pokaz podczas rozmowy z Peterem Whitem z Deadline w czerwcu ubiegłego roku na Światowym Festiwalu Mediów w Banff.

„Skupiamy się na klasowych przywilejach apelacyjnych” – powiedział wówczas Cheeks. „Pierwszym występem w sezonie był Kraj ognia, co absolutnie nadaje się do zbudowania zupełnie nowego świata… Stało się bardzo jasne, że nie tylko ten serial był wyjątkowy, ale naprawdę poczułem, że może to być świetny przykład tego, jak wspólnie budujemy franczyzę od zera. Mówię więc: „Chłopaki, gratulacje, macie dziewięć wsparcia”. Teraz zacznijmy rozmawiać o pomysłach na nowe akcesoria.' „Naprawdę wymyślili kilka fajnych rzeczy”.