8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ivory Aquino prosi CEO Davida Zaslava o wydanie Batgirl

Ivory Aquino prosi CEO Davida Zaslava o wydanie Batgirl

Aquino . z kości słoniowej

Aquino . z kości słoniowej
obrazek: Cindy Ord (Obrazy Getty)

Po wiadomościach prowadzonych przez Warner Bros. Oferty pogrzebowe do Dziewczyna nietoperz Film, który został pominięty z góry w tym miesiącu Pomimo ukończenia w 90%, Ivory Aquino przemawiał na półkach projektu HBO Max. leczyć Seria tweetów Do nowego CEO Dawid Zasławaktor opowiada o emocjonujących ostatnich tygodniach przed obsadą i ekipą DC Project.

Pisze: „Nie byłam w stanie z nikim rozmawiać o tej męce”. „Zdałem sobie sprawę, że nikt, z wyjątkiem osób zaangażowanych w film, tak naprawdę nie zrozumie, jak się czujemy. I czuję, że rozmowa o tym z moimi kolegami może przypominać pocieranie solą wciąż otwartej rany”.

Fuzja Warner Bros. Odkrycie doprowadziło do drastycznych zmian w firmie, w tym kilku innych anulowanych projektów dotyczących HBO Max oraz bieżących oryginalnych programów i filmów. jest wycofany z platformy. Świetne fryzury dla pracowników Również Wydarzenie.

„Mogę tylko próbować zrozumieć, jak to jest, gdy otrzymuje się minimalną opiekę, tak jak ty”, powiedział Aquino Zaslavowi. „Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, przez co osoba na twoim stanowisku musiałaby przejść, biorąc na siebie tak wielką odpowiedzialność za uczestnictwo. Wiem i pytam o coś takiego Dziewczyna nietoperz Taki jest wytwór naszych serc i dusz, że małe trybiki nie są postrzegane jako zwykłe instrumenty, których los określa formuła mająca na celu polepszenie wyniku finansowego. Jesteśmy czymś więcej niż narzędziami, jesteśmy ludźmi i artystami, którzy, mając okazję, mogą wyprzedzić równanie i wykładniczo pomnożyć wynik”.

Dziewczyna nietoperz Podobno został pominięty, ponieważ taniej było obniżyć podatek od projektu niż ukończyć postprodukcję i dać mu budżet marketingowy. Aquino nadal podkreśla, że ​​niedawny cykl informacyjny zwiększył widoczność filmu bez efektownej kampanii, prosząc Zasława, aby ponownie rozważył swoją decyzję. na warunkach Dziewczyna nietoperz Ustawiony, by pokazać Powrót Michaela Keatona jako Batmana, trudno sobie wyobrazić, że przede wszystkim potrzebował ogromnego wsparcia promocyjnego.

If Batgirl ever comes out, it also co-stars Leslie Grace, J.K. Simmons and Brendan Fraser. Read Aquino’s full statement on Twitter.

READ  Występ Janet Jackson był na krótko utrudniony przez problemy techniczne na Essence Festival w Nowym Orleanie