8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

iPhone 15 Pro może nie mieć półprzewodnikowych przycisków, jak wcześniej plotkowano

Jeśli śledziłeś plotki Apple od zeszłego roku, być może pamiętasz, że iPhone 15 Pro był powszechnie oczekiwany. Teraz wygląda na to, że Apple nie zastąpi fizycznych przycisków iPhone’a przez co najmniej kolejny rok. W zauważony wcześniej „Nowy produkt, o którym wspominaliśmy w poprzednich listach do akcjonariuszy, który miał zostać wprowadzony tej jesieni, nie powinien już pojawiać się na rynku zgodnie z planem” – powiedział Cirrus Logic, dostawca Apple.

Cirrus jest znany z produkcji kilku komponentów wchodzących w skład Taptic Engine iPhone’a. Apple jest największym klientem firmy, odpowiadając za 79 procent jej przychodów w 2022 roku. Cirrus powiedział inwestorom i analitykom, że pracuje nad nowym wysokowydajnym komponentem sygnału mieszanego (HPMS) (tej samej klasy części, co silnik Tapic) i że trafi na smartfony gdzieś w 2023 roku. W tym tygodniu Cirrus powiedział, że miał „ograniczoną wizję” przyszłości produktu.

Raporty wskazują, że iPhone 15 Pro będzie wyposażony w zestaw półprzewodnikowych przycisków pochodzących z , który powiedział jesienią zeszłego roku, że firma planuje zastąpić przyciski głośności i zasilania w swoim kolejnym flagowym telefonie przyciskami dotykowymi. W zeszłym miesiącu, kol , stwierdzając, że Apple zdecydowało się zmienić swoje plany z powodu „nierozwiązanych problemów technicznych poprzedzających masową produkcję”. Jeśli nic więcej, ten rozwój jest przypomnieniem, aby traktować wycieki smartfonów z podejrzliwością, zwłaszcza te, które krążą miesiące, a czasem lata przed ogłoszeniem produktu.

READ  Dzisiejsze najlepsze oferty: konsole do gier 8BitDo, myszy do gier Razer i nie tylko