20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Iga Świadek zostaje uhonorowana majestatycznym muralem w swoim rodzinnym mieście Rassin w Polsce.

Iga Świadek zostaje uhonorowana majestatycznym muralem w swoim rodzinnym mieście Rassin w Polsce.

Nr 1 na świecie Iga Świątek Został uhonorowany majestatycznym muralem w swoim rodzinnym mieście Russin w Polsce.

Słup, który wzniósł się na niewiarygodną wysokość w wieku 21 lat, jest teraz przedstawiony na ścianie budynku Szkoły Podstawowej im. Cypriena Kotepskiego przez miejscowego artystę Dominika Kowalczyka. Mural został odsłonięty przez mieszkańców rodzinnego miasta Dhruvy.

Inicjatywa została podjęta przez KS Raszyn i Stowarzyszenie Projekt Raszyn.

„Nie wiedzieliśmy, jak odwdzięczyć się Idze za te zwycięstwa i jako drużyna klubu wpadliśmy na pomysł, aby w ten sposób uhonorować naszą gwiazdę” – powiedział KS. — powiedział prezes RUSS Marcin Quill. Według sport.se.pl.

Dorota Petko z Project Russ zauważyła, że ​​lokalizacja muralu trzykrotnej zwyciężczyni Slamu będzie miała ogromny wpływ na młodsze pokolenie z jej rodzinnego miasta i zainspiruje je do pójścia śladami własnego mistrza.

„Byliśmy bardzo zadowoleni z tej lokalizacji. To miejsce, w którym na co dzień uczą się dzieci i młodzież. Znajdują się tu obiekty sportowe, z których korzystają, więc dzięki temu muralowi mamy nadzieję, że pójdą za przykładem naszego wielkiego mistrza” Dorota Betko ze stowarzyszenia Projekt Raszyn zauważyła.

„Dla mieszkańców Russina sukcesy Igi są powodem do dumy i satysfakcji. Myślę, że każdy tu żyje swoimi sukcesami, bo takich talentów jest rzadkość. Poza tym to świetnie zlokalizowany obiekt. Mural jest doskonale widoczny. ważna trasa, którą kierowcy pokonują trasę z Warszawy na południe Polski” – dodał.

Dorota Petko zdradziła też, że sama Iga Svidek wybrała idealny obraz do muralu.

„Iga jest bohaterką wielu doniesień medialnych, więc jest dużo jej zdjęć, wybraliśmy jako wzór, myśleliśmy, że będzie najlepszy. Na szczęście pomogła nam w tym sama Iga. Dostaliśmy od niej zdjęcie Zespół doskonale oddaje charakter tej dziewczyny.,” powiedziała.


Spojrzenie na sezon 2022 Igi Świątek

Na koniec roku światowy numer 1 ICA Switech
Na koniec roku światowy numer 1 ICA Switech

Zapoczątkowała ją Iga Świątek Historyczny sezon Świat nr. Miał 9 lat. Jednak po dotarciu do półfinału Australian Open szybko wspinał się w rankingach. Polak był nie do zatrzymania Następnie zdobyła tytuł WTA 1000 na Qatar Open. Nałożył tempo na hat-tricka WTA 1000, wygrywając Sunshine Doubles w Indian Wells i Miami.

READ  Polska promuje rozwiązania w sprawach kredytów walutowych

W związku z odejściem na emeryturę Ashley Party, byłego nr 1 na świecie, Iga Svidek automatycznie zajęła pierwsze miejsce. Jednak to nie powstrzymało jej rozpędu. 21-latek dodał do swojej zwycięskiej passy zwycięstwa w Stuttgart Open, Italian Open i French Open.

Ika Sviatek przebiła passę 35 meczów Venus Williams i została najbardziej utytułowaną tenisistką stulecia. Na Wimbledonie jej passa 37 meczów została przerwana przez Alice Garnett w trzeciej rundzie.

Po wyjściu z SW19 świat nr 1 doznał lekkiego załamania, ale odbił się wspaniale, wygrywając US Open, a następnie San Diego Open. Iga Świątek Zamknięte W swoim sezonie 2022 zdobył osiem tytułów i zanotował 67 zwycięstw przy zaledwie dziewięciu porażkach, stając się numerem 1 na świecie na koniec roku.

Szybkie linki

Inne prace Sportskeidy