20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Hui na ViaPlay w Polsce i krajach bałtyckich |

Hui na ViaPlay w Polsce i krajach bałtyckich |

27 października 2021

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) i NBCUniversal zgodziły się na wieloletnią umowę na przetłumaczenie usługi przesyłania strumieniowego Viaplay Grupy NENT na pierwszą platformę dla Hui, usługi przesyłania strumieniowego w pełnej rzeczywistości w Polsce, Estonii, Łotwie i Litwie. W rezultacie, w ramach subskrypcji Viaplay, jesienią tego roku wiele popularnych reality show będzie dostępnych dla widzów we wszystkich czterech krajach.

Umowa obejmuje wszystkie odcinki ostatnich sezonów i międzynarodowe reality show Pozostanie z Kardashianami, na dole, to lista milionów dolarów I Prawdziwe gospodynie domowe Właściciele. Usługa oferuje szeroki wybór z różnych niepisanych podkategorii, w tym celebrytów, stylu życia, domu i designu, randek, gotowania, mody i prawdziwych przestępstw.


W pierwszym roku współpracy ponad 1000 odcinków będzie dostępnych na Viaplay w obszarze marki Huawei, a większość nowych programów Huawei będzie wyświetlanych na Viaplay tego samego dnia, co ich audycja w USA.

Dyrektor ds. treści Grupy NENT, Philippa Wollastom, skomentowała: „Realistyczne formy zapewniają emocje, dramat i lojalność fanów, które konkurują o treści z dowolnego gatunku. Takie jak światowej sławy pokazy Huawei Kontynuując z Kardashianami I Prawdziwe gospodynie domowe Ekscytująca publiczność może znaleźć Viaplay w czterech nowych krajach, w których Viaplay Originals, jedyna w swoim rodzaju mieszanka międzynarodowych filmów i seriali, treści dla dzieci i gier na żywo, już teraz tworzy ekscytującą nową rzeczywistość na rynku streamingu.

Hendrik McDermott, Dyrektor Zarządzający, Direct To Consumer – Global, hayu, dodał: „Europa nadal koncentruje się na obecnej strategii rozwoju Hayu i na tym wspaniałym partnerstwie z Grupą NENT – naszym pierwszym partnerem platformy operacyjnej w Polsce, Estonii, Łotwie i Litwie – Via Rzeczywistość jeszcze bardziej ułatwia dostęp do treści bez reklam.

READ  Przywódcy Ukrainy i Polski wspólnie odnoszą się do masakr z II wojny światowej