22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Huawei Pura 70 Ultra oferuje aparat z napędem silnikowym, który kosztuje ponad 1300 dolarów

Huawei Pura 70 Ultra oferuje aparat z napędem silnikowym, który kosztuje ponad 1300 dolarów

Huawei rozpoczął wprowadzanie na rynek serii Pura 70, na którą składają się cztery osobne modele. Jeden z modeli Pura 70 zawiera unikalną funkcję aparatu, która nie zdarza się często – elektrycznie wysuwaną kamerę.

Huawei P60 ma dopiero około roku, a firma jest gotowa tchnąć nowe życie w linię. W tym roku Huawei ogłasza linię Pura 70 (via Ciało robota). W tej serii znajdują się podstawowe modele Pura 70, Pura 70 Pro, Pura 70 Pro Plus i Pura 70 Pura Ultra. Ta ostatnia jest oczywiście najdroższa i zawiera najdroższą technologię.

Modelu podstawowego nie można zignorować, ponieważ jest wyposażony w wyświetlacz LTPO OLED, baterię o pojemności 49 000 mAh i 12 GB pamięci RAM z maksymalnie 1 TB pamięci. Huawei nie wspomniał, że SoC zasila którykolwiek z czterech telefonów, a w powietrzu krążą niejednoznaczne plotki.

Huawei Bora 70

Zarówno Pura Pro, jak i Pura 70 Pro Plus oferują marginalne ulepszenia w stosunku do wersji podstawowej i niewiele różnią się od siebie. Główną różnicą pomiędzy urządzeniami jest ilość pamięci RAM, gdzie Pura 70 Pro Plus ma 16 GB RAM, a Pura 70 Pro tylko 12 GB RAM.

Zarówno Pura 70 Pro, jak i Pro Plus mają 50-megapikselowy czujnik aparatu głównego i 12,5-megapikselowy ultraszerokokątny obiektyw z dodatkowym 48-megapikselowym teleobiektywem. Obydwa są wyposażone w akumulator o pojemności 5050 mAh z szybkim ładowaniem przewodowym o mocy 100 W i ładowaniem bezprzewodowym o mocy 80 W.

Pura 70 Ulta wykorzystuje tę samą strukturę ładowania i prędkości z nieco większym akumulatorem 5200 mAh. Oferuje także większą pamięć RAM o pojemności 16 GB i pojemność 512 GB lub 1 TB.

To, co Pura 70 Ultra różni się od całej linii, to aparat. Jednostka główna to 1-calowy czujnik 50 MP, który normalnie bardzo trudno byłoby zmieścić w cienkim urządzeniu. Huawei zdecydował się jednak wyposażyć Purę 70 Ultra w wysuwany obiektyw, który pomieści ten czujnik. Większa jednostka oznacza więcej światła, a według Huawei oznacza to, że można uchwycić poruszające się pojazdy jadące z prędkością 300 km/h, czyli 300 km/h. Zwykle będzie to wymagało więcej światła niż konwencjonalny aparat z dłuższym czasem otwarcia migawki. Większy czujnik mógłby to osiągnąć. Pura 70 Ultra oferuje również ultraszerokokątny obiektyw i teleobiektyw, które uzupełniają masywną jednostkę główną.

Huawei wprowadza obecnie serię Pura 70 tylko w Chinach, chociaż oczekuje się, że w pewnym momencie seria ta będzie dostępna na całym świecie. Podstawowy model Pura 70 będzie wyceniony na 5499 juanów, czyli 760 dolarów. Z wyższej półki Pura 70 Ultra będzie kosztować użytkowników 9999 juanów, czyli około 1380 dolarów

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Fan buduje swój niesamowity atak na grę wideo Titan na PC