16 kwietnia, 2024

Holendrzy trzymani przez Polskę, gdy Memphis Dieppe nie wykorzystał rzutu karnego w ostatniej chwili

Podczas meczu piłkarskiego Ligi Narodów UEFA między Holandią a Polską na stadionie De Quiep w Rotterdamie w sobotę, 11 czerwca, Denzil Dumfries z Holandii, Wout Weghorst z Holandii i Bartosz Bereszyński wskoczyli na dół po prawej stronie. 2022. (Zdjęcie AP / Peter Djong)

Memphis Debay nie wykorzystał rzutu karnego w ostatniej minucie po tym, jak Holandia zremisowała w sobotę 2:2 z Polską w Lidze Narodów, przegrywając z gospodarzami 2:0 w jednym punkcie meczu.

• AFP
  • Ostatnio zaktualizowany:12 czerwca 2022, 08:05 IST
  • Podążaj za nami:

Polski obrońca Matty Cash został ukarany piłką ręczną za dotykanie zegara przez 90 minut.

Jednak Debay rzucił swoją karę wysoko i szeroko.

Po pokonaniu Belgii 4:1 Holendrzy wygrali 100-1, wygrywając w sobotę 2:1 Walię w Rotterdamie.

Polska pokonała Walię 2:1, ale przegrała z Belgią 6:1.

Po wchłonięciu początkowej presji Polacy strzelili w sobotę 18 minut później.

Nikola Jalewski podaje z Aston Villi na boczną gotówkę, aby wrzucić piłkę obok Marka Fleckena w bramce dla Holandii.

Polska prowadziła 2:0 w piątej minucie drugiej tercji.

Krzysztof Piątek znakomicie przebił piłkę nad górą, dzięki czemu Przemysław Frankowski wydostał się z holenderskiej pułapki ofsajdowej.

Aby zdobyć bramkę po przeglądzie VAR, bezinteresownie skierował piłkę do Piotra Jilinskiego.

Jednak Holendrzy strzelili dwa gole w ciągu trzech minut, a Davy Klaassen strzelił z bliskiej odległości, a Denzil Dumfries wyrównał podaniem Debay’a.

Po tym, jak Debay wykorzystał swoją szansę rzutu karnego, miał szansę na naprawienie sytuacji wkrótce po tym, ale bramkarz Lukas Skoropsky obronił porywającą pauzę.

Czytaj wszystko Ostatnie wiadomości , Z ostatniej chwili Zegarek Najlepsze filmy I Telewizja na żywo Tutaj.