6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Harmonogram TV 2022 Masters, zasięg, transmisja na żywo, kanał, jak oglądać online, transmisja, godziny rund golfa

Harmonogram TV 2022 Masters, zasięg, transmisja na żywo, kanał, jak oglądać online, transmisja, godziny rund golfa

Augusta, GA – Najfajniejszy czas sezonu golfowego trwa nadal z ekscytacją trzeciej rundy na 2022 Masters. Piękno kwietnia otacza klub golfowy Augusta National w sobotę, gdy na polu golfowym spowija się chłodniejsze temperatury i wirujące wiatry. Wyniki były wysokie w piątek, a po zakończeniu cięcia, Moving Day stanowi ogromne wyzwanie dla trzeciego 18-dołkowego zestawu tego imponującego pola.

Turniej Mistrzów 2022 współpracuje z inną gwiazdorską relacją, na czele której stoi większość najlepszych golfistów na świecie. Według Caesars Sportsbook, numer jeden na świecie, Scottie Scheffler, okazał się dominującym liderem, ma przewagę pięciu uderzeń nad resztą boiska i ma równe szanse na swoich 36 dołkach.

drewno tygrysa Po raz pierwszy od 2020 roku wrócił do Masters, grając w profesjonalne wydarzenie golfowe po raz pierwszy od 17 miesięcy. W czwartek miał mocny start z być może Najwybitniejszy 71 w historii mistrzów, w tym ekscytujący skoczek 16 dnia i kilka równoległych obrońców, które utrzymały go w pogoni za szóstą zieloną kurtką. Jednak Woods – podobnie jak wielu w piątek – załamał się i ma teraz dziewięć strzałów za Schaefflerem, który wchodzi do trzeciej rundy.

Chociaż uczestnictwo w Masters jest marzeniem wielu, samo oglądanie golfa w najfajniejszej fazie z nich wszystkich jest niesamowitą radością każdego roku, a my tutaj, na CBSSports.com, jesteśmy zachwyceni, że możemy w tym tygodniu przedstawić Wam transmisję all-in-one .

CBS Sports oferuje obszerne tygodniowe relacje na wszystkich swoich platformach z tradycyjnym, 18-dołkowym transmisją, począwszy od rundy trzeciej w sobotę i rundy finałowej w niedzielę. Jim Nantz, który już 37 rok z rzędu zajmował się Masters, jest gospodarzem po raz 35. Trzykrotny mistrz Masters Sir Nick Faldo, 26 lat po wygraniu swojej trzeciej zielonej kurtki, dołącza do Nantes w Tower 18 jako główny analityk. Dołącz do Nantza i Faldo w niesamowitej drużynie golfowej CBS Sports, jak opisano poniżej.

READ  Raport i najważniejsze informacje o Grand Prix Australii 2022 FP3: Norris prowadzi Leclerca w wypadku Aston Martins w ostatniej sesji treningowej GP Australii

Wystarczy o tym porozmawiać. Oto jak możesz oglądać jak najwięcej Mistrzów w ciągu tygodnia. Pamiętaj, aby przez cały czas trzymać się CBS Sports, aby uzyskać relacje z tabeli liderów na żywo i Pobierz aplikację CBS Sports Aby oglądać Masters Live na urządzeniu mobilnym. Sprawdź też Czasy gry zawodowców w trzeciej rundzie I upewnij się, że nie przegapisz swoich ulubionych golfistów walczących z Augusta National.

Wszystkie czasy są orientalne

Runda trzecia – sobota 9 kwietnia

Czas rozpoczęcia trzeciej rundy: 10:20 [Tee times]

transmisje na żywo mistrzów

Komputery stacjonarne i mobilne: edytuj dzień CBSsports.comI Aplikacja sportowa CBS
Połączone urządzenia: Dostępne o Najważniejszy +*, Aplikacja sportowa CBS* ~
* Do oglądania Simulcast TV wymagany jest login Paramount + Premium | ~ Wymagane uwierzytelnienie TV

Relacja telewizyjna: 15:00 do 19:00 w CBS
Jednoczesna transmisja telewizyjna na żywo: Od 15:00 do 19:00 za darmo CBSsports.comI Aplikacja sportowa CBS
Trzecia runda: 20:00 na CBS Sports

Runda 4 – niedziela 10 kwietnia

Czas rozpoczęcia czwartej rundy: 8 rano

transmisje na żywo mistrzów

Komputery stacjonarne i mobilne: edytuj dzień CBSsports.comI Aplikacja sportowa CBS
Połączone urządzenia: Dostępne o Najważniejszy +*, Aplikacja sportowa CBS* ~
* Do oglądania Simulcast TV wymagany jest login Paramount + Premium | ~ Wymagane uwierzytelnienie TV

Relacja telewizyjna: 14.00-19.00 w CBS
Jednoczesna transmisja telewizyjna na żywo: Od 14:00 do 19:00 za darmo CBSsports.comI Aplikacja sportowa CBS
Pojawienie się czwartej rundy: 22:00 na CBS Sports

Dodatkowe Szczegóły

Polecane grupy: Shane Bacon, Colt Nost i Billy Kratzert rozpoczynają relację z turnieju 2022 Masters w czwartek rano z Polecane grupy. Dodatkowo Brian Crowell i Michael Breed będą służyć jako kotwice dla Polecane grupy Relacja na żywo wybranych par z całej trasy każdego dnia.

Amen róg: Grant Boone i Mark Immelman pełnią rolę kotwicy podczas transmisji na żywo dołków 11, 12 i 13.

READ  Klasyfikacja uniwersytecka w piłce nożnej: Top 25 B/R po pierwszym tygodniu | Wiadomości, wyniki, najważniejsze wydarzenia, statystyki i plotki

15 i 16: Luke Elvy i Ned Michaels komentują i analizują wideo na żywo z 15 i 16 dołka.

Mistrzowie w zakresie: panowie w biegu, od poniedziałku do niedzieli w Masters Live i CBS Sports Network, będą zawierały wywiady z graczami, analizę boiska i błędy z obszaru treningowego turnieju Augusta National, aż do startu i przez cały turniej Masters 2022. Kelly Tilghman, Brian Crowell, Amanda Rayner, Michael Breed, Mark Immelman i Billy Kratzert będą udzielać informacji zwrotnych przez cały tydzień.

Oprócz gry w golfa na żywo, Masters Live zaprezentuje krajowe transmisje wideo i anteny Augusty, a także najważniejsze wydarzenia historyczne i salę wywiadów. Masters Live będzie dostępny na stronie CBSSports.com oraz w aplikacji mobilnej CBS Sports. Treści Masters Live będą również dostępne za pośrednictwem usługi subskrypcji Paramount+ wraz z relacją CBS Sports z turnieju.

Oprócz innych kanałów golfowych na żywo, Masters Live zaprezentuje nagrania wideo i anteny Augusta National, a także najważniejsze wydarzenia historyczne i salę wywiadów. Masters Live i dodatkowe funkcje na Masters.com będą dostępne bezpłatnie na CBSSports.com oraz w aplikacji CBS Sports na telefony i tablety. Zawartość Masters Live będzie również dostępna za pośrednictwem usługi subskrypcji Paramount+. Wraz z transmisją CBS Sports z turnieju, abonenci Paramount+ mogą przesyłać strumieniowo treści Masters Live online na CBS.com, na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem aplikacji CBS oraz na wszystkich głównych podłączonych urządzeniach telewizyjnych i platformach.

Centrala sportowa CBS, bezpłatna sieć całodobowych wiadomości sportowych, będzie zawierać aktualizacje na żywo i raporty z tabeli liderów, a także najnowsze historie z rozpoczynającego się w poniedziałek turnieju z pisarzem golfowym CBS Sports Kyle Porter, a także rozszerzone relacje po zakończeniu trasy. Strona internetowa CBS Sports HQ jest dostępna pod adresem CBSSports.com oraz aplikacja CBS Sports na urządzenia mobilne i telewizory z dostępem do Internetu. Najważniejsze wydarzenia będą również dostępne na kanałach społecznościowych CBS Sports.

READ  Notatki o urazach: DeGrum, Muncie, Heaney, Flaherty, Dickerson