30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda Washington D. Chase Young (ACL) nie zagrała przynajmniej w otwierającym sezon

Gwiazda Washington D. Chase Young (ACL) nie zagrała przynajmniej w otwierającym sezon

ASHBURN, VA – Defensive End for Washington Leaders Pogoń za młodym Opuści przynajmniej pierwszy mecz sezonu – a może i więcej – z powodu kontuzji kolana, której doznał pod koniec ubiegłego roku.

Harmonogram nie jest zaskakujący, biorąc pod uwagę, że trener Ron Rivera powiedział we wtorek, że Young zajmie najwięcej czasu z czterech graczy na liście, którzy fizycznie nie są w stanie wystąpić. Źródło w zespole poinformowało ESPN na początku tego miesiąca, że ​​Young wróci najwcześniej w połowie września.

Ale w czwartek po raz pierwszy Rivera publicznie zaproponował Youngowi jakikolwiek harmonogram, który był numerem 2 w drafcie na rok 2020. Pierwszy mecz w sezonie regularnym odbył się w Waszyngtonie 11 września. Young zerwał prawą rękę ACL 14 listopada.

W pewnym momencie Rivera powiedział, że Young otworzy sezon w składzie PUP, co oznacza, że ​​przegapi co najmniej cztery mecze.

Zawodnicy muszą siedzieć przez pierwsze cztery mecze przed treningiem, ale nie ma ustalonej liczby ćwiczeń, w których muszą uczestniczyć przed powrotem.

Rivera później poprawił to, aby powiedzieć, że wiedział tylko, że Young „nie będzie grał w pierwszą grę”. Istnieje jednak możliwość, że sezon rozpocznie się od kontuzjowanego PUP lub rezerwowego składu. Jeśli pójdzie do IR, opuści co najmniej cztery mecze.

„To zależy tylko od tego, gdzie on jest”, powiedział Rivera, „Nie mogę ci powiedzieć”. „Tylko lekarz może ci powiedzieć.

„Chcecie, żebym wam dał numer. Nie mogę wam podać numeru. Nie chcę naciskać na faceta, żeby spróbował trafić w numer. Nie mogę wam podać numeru”.

Young potrzebował przeszczepu z lewego kolana, aby pomóc odbudować ACL. Wydłużyło to czas odzyskiwania.

„To była poważna kontuzja” – powiedział Rivera. „Robi wszystko, co powinien. Przychodzi na czas tak, jak lekarze uważają, że powinien, a gdy będzie się poprawiał, możemy cię zaktualizować. Ale na razie jest we właściwym miejscu, w którym musi być”.

READ  Aaron Rodgers „był świadomy” rozwoju Davante Adams „w ostatnich dniach”