24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda tenisa, Naomi Osaka, współpracuje z LeBronem Jamesem, aby założyć firmę medialną

Gwiazda tenisa, Naomi Osaka, współpracuje z LeBronem Jamesem, aby założyć firmę medialną

Tenisistka Naomi Osaka założyła firmę produkującą media we współpracy z Gwiazda NBA LeBron James Grupa medialna, Korporacja SpringHill.

Współpraca Osaki i jej agenta i partnera biznesowego Stuarta Dugwida ze SpringHill jest najnowszą komercyjną premierą firmy. gwiazda tenisa.

SpringHill to konglomerat produkcji rozrywkowej współzałożony przez Jamesa i biznesmena Mavericka Cartera.

Fundacja LeBron James otworzy centrum medyczne w Ohio

Naomi Osaka z Japonii oddaje piłkę hiszpańskiej Sarah Soribes Tormo podczas meczu podczas Mutua Madrid Open w Madrycie, Hiszpania, niedziela, 1 maja 2022 r. (AP Photo/Manu Fernandez, File)

Wiadomość o uruchomieniu pojawiła się po tym, jak Osaka i Dugied współzałożyli agencję reprezentacji sportowców EVOLVE w zeszłym miesiącu.

Nowa firma produkcyjnaHana Kuma wyprodukuje treści tekstowe i rzeczowe, zaczynając od filmu dokumentalnego New York Times o pierwszej kolorowej kobiecie wybranej do Kongresu, Patsy Mink. Według komunikatu prasowego firma będzie podkreślać „wzmacniające” i „specyficzne kulturowo” historie.

Lakers James James jest pierwszym aktywnym graczem NBA, który zmienił się w miliardera: raport

James Lebron

LeBron James podczas prezentacji jako nowy gracz Los Angeles Lakers 13 lipca 2019 r. w Centrum Szkoleniowym UCLA w El Segundo w Kalifornii (Zdjęcie: Jevonne Moore/Aykon Sportswire via Getty Images) (Obrazy Getty’ego)

James Patterson: Sprzedane książki, wartość netto, współpraca z celebrytami

„Nastąpiła eksplozja liczby kolorowych twórców, którzy w końcu zostali wyposażeni w zasoby i ogromną platformę” – powiedział Osaka w oświadczeniu. „W epoce nadawania treści mają bardziej globalną perspektywę. Widać to po popularności telewizji z Azji, Europy i Ameryki Łacińskiej, że to, co wyjątkowe, może być również globalne. Moja historia jest tego świadectwem”.

Zgodnie z oświadczeniem Hana Koma otrzyma od SpringHill zasoby produkcyjne i strategiczne. Hana Kuma współpracuje również z giełdą kryptograficzną FTX i platformą zdrowotną Modern Health.

READ  Kevin Durant trafia na listę 10 najlepszych strzelców wszechczasów, wyprzedzając Mosesa Malone'a

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXBUSINESS.COM

Osaka jest czterokrotnym mistrzem Wielkiego Szlema. Niedawno powiedziała, że ​​będzie tęsknić za Wimbledonem drugi rok z rzędu. Gwiazda tenisa nie brała udziału w trasie od przegranej w zeszłym miesiącu pierwszej rundy na French Open.