24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gurman: iOS 18 będzie zawierał nowy, „bardziej konfigurowalny” ekran główny w ramach największej w historii aktualizacji iPhone'a.

Gurman: iOS 18 będzie zawierał nowy, „bardziej konfigurowalny” ekran główny w ramach największej w historii aktualizacji iPhone'a.

W dzisiejszym numerze Biuletyn Bloomberg PowerMark Gurman pisze, że użytkownicy powinni spodziewać się aktualizacji ekranu głównego iPhone'a w ramach iOS 18. Choć nie zdradza szczegółów, twierdzi, że iOS 18 sprawi, że ekran główny będzie „bardziej konfigurowalny”.

Apple wydaje się uważać, że iOS 18 będzie największą aktualizacją w historii. Główny nacisk zostanie położony na sztuczną inteligencję, a funkcje sztucznej inteligencji zostaną zintegrowane w całym systemie operacyjnym. Apple może również zintegrować funkcjonalność chatbota Przez Google Gemini.

Apple pragnie „dogonić” innych gigantów technologicznych i zapewnić spójną strategię sztucznej inteligencji. iOS 18 będzie zawierał mnóstwo funkcji sztucznej inteligencji, które „pomogą zarządzać codziennym życiem” – mówi Gorman.

Wcześniej raporty sugerowały, że Apple pracował nad takimi rzeczami, jak ulepszenia Siri, generowane przez sztuczną inteligencję playlisty dla Apple Music, tworzenie dokumentów AI w pakiecie iWork, mądrzejsze sugestie odpowiedzi w Wiadomościach i nie tylko.

iOS 18 zostanie zaprezentowany na czerwcowej konferencji WWDC wraz z innymi systemami operacyjnymi Apple: iPadOS 18, watchOS 11, VisionOS 2 i nową wersją macOS. Apple wypuści pierwsze wersje beta dla programistów w czerwcu, przed ogólną premierą jesienią, prawdopodobnie wraz z premierą nowej linii iPhone'a 16 we wrześniu.

Oczekujemy, że Apple potwierdzi datę WWDC 2024 w ciągu najbliższych kilku tygodni, ponieważ w marcu lub kwietniu Apple zwykle ogłasza wydarzenie i rozsyła zaproszenia.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Samsung Galaxy Buds 2 są teraz tańsze niż podczas Amazon Prime Day