ten Oskarżenie gangu YSL To jedna z serii, których nie spodziewaliśmy się, że pojawią się w tym roku młodość bandytów I Jonasz Wśród wielu członków zakończonych w 56 sprawach dotyczących m.in. zarzutów RICO, nadal są Otrzymuj dużo miłości od przyjaciół i fanów.

Podczas jednej z pierwszych konferencji prasowych prokurator okręgowy hrabstwa Fulton dał jasno do zrozumienia, że ​​ona i inni prokuratorzy tego oczekują „Wiele” zaangażowanych osób może spotkać się z wyrokami dożywocia. Jednocześnie ujawniono, że Juna – urodzony w Sergio Kitchens – była Nie w areszcie, zamiast tego poczyniono przygotowania Z biurem szeryfa.

Michael Tolberg / Getty Images

Odkąd jego zdjęcie pojawiło się w Internecie, wiemy, że ten 28-latek jest teraz w areszcie i według TMZOstatnie kilka godzin spędził w wolnym świecie, sprawdzając z rodziną i upewniając się, że jego interesy są w porządku.

Źródła ujawniły, że było to dla niej ważne Jonasz Zobaczyć matkę i inne bliskie mu osoby – „Jest duży w rodzinie” – wyjaśniali. Zauważono również, że plik DS4EVER Twórca hitów miał nadzieję, że w niedalekiej przyszłości wyda teledysk do „Banking On Me” i chciał połączyć swoje zakończenia z innymi projektami, zanim trafi do więzienia.

Prawnicy obywatela Atlanty twierdzą, że jest niewinny i „atakują policję za wykorzystanie jego tekstów przeciwko niemu” w akcie oskarżenia. Mówi się, że przed poddaniem się raper spotkał się ze swoim zespołem prawników po raz ostatni, aby upewnić się, że wszyscy są na tej samej stronie.

Czytać Pełny raport w sprawie oskarżenia gangsterów YSL jest tutaja następnie kliknij ponownie za pomocą HNHH Później, aby uzyskać więcej aktualizacji wiadomości o hip-hopie.

[Via]