20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gracze Pokemon Go są zdezorientowani dziwnymi nowymi kostiumami na Halloween

Gracze Pokemon Go są zdezorientowani dziwnymi nowymi kostiumami na Halloween

opublikowany: 2023-10-21T01:45:53

Zaktualizowano: 2023-10-21T01:47:34

Najnowsza aktualizacja Pokemon Go na Halloween wprowadza szereg unikalnych kostiumów, które podzieliły społeczność.

Pokemon Go organizuje w tym roku wielką imprezę Halloween i nie tylko Pokemony wchodzą w duch rzeczy.

Chociaż gracze mogą znaleźć Pikachu w kostiumie Cukierki i psikusy, Vulpixa w stroju Upiornego Festiwalu, a nawet Piplupa przebranego za Halloweenowego Psota, zabawa nie kończy się na tym.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Trenerzy sami mogą wejść w tryb Halloween, korzystając ze specjalnych elementów awatarów i naklejek, które można kupić w trakcie wydarzenia, a nawet po nim. Jednak niektóre nowe przedmioty w sklepie sprawiły, że społeczność Pokemon Go drapała się po głowie.

Trener trafił na Reddita Aby udostępnić zdjęcie nowych opcji stylu, opatrząc je zamieszanym podpisem: „Przepraszam, ale co to jest?”

Zdjęcie, o którym mowa, przedstawiało gracza wypróbowującego zupełnie nową maskę Yamask, dostępną za 200 monet. Jednak tym, co naprawdę przykuło uwagę społeczności, był dziwny kostium Cofagrigusa, który również jest teraz do zgarnięcia.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Reakcje, delikatnie mówiąc, były mieszane. Niektórzy faceci mają dobre poczucie humoru Strój jest opisany jako „Nightmare Fuel”, inni byli pod wrażeniem, stwierdzając, że to „perfekcja” lub wykrzykując: „To najlepsza rzecz, jaką widziałem przez cały dzień. To jest to”.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Kostium inspirowany Halloween zawierał złotą maskę Yamaca połączoną z kostiumem Cofagrigusa zakrywającym całe ciało, który błyszczał złotem z dodatkową parą puszystych kończyn Cofagrigusa wystających z tyłu.

Wszystkie pięć unikalnych opcji stylu w Pokemon Go jest już dostępnych:

  • Maska Yamask: 200 monet
  • Kostium Cofagrigusa: 400 monet
  • Głowa Cofagrigusa: 200 monet
  • Głowa widma: 200 monet
  • Peruka Grivarda: 200 monet

Tegoroczna impreza Halloween to nie tylko kostiumy. Trenerzy mogą spodziewać się mnóstwa atrakcji, w tym debiutu Błyszczącego Zoruy, ulepszonych nagród w postaci cukierków, czasowych badań specjalistycznych i ekskluzywnych pakietów w sklepie w grze.

Ponadto dzięki specjalnej współpracy z Amazon Prime Gaming trenerzy mogą zdobywać unikalne elementy awatarów i nie tylko. Wydarzenie obiecuje wyjątkowe nagrody, aktualizacje rajdów i nowe oferty Pokestop.

Na Halloween każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, co myślisz o najnowszych kostiumach w sklepie.

Artykuł kontynuowany po reklamie