28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Doug Bowser twierdzi, że konta Nintendo „ułatwią przejście” na następcę Switcha

Doug Bowser twierdzi, że konta Nintendo „ułatwią przejście” na następcę Switcha

W miarę jak napływają doniesienia o premierze Switch 2 w przyszłym roku, prezes Nintendo of America Doug Bowser wypowiedział się nieco na temat poglądu firmy na wprowadzenie nowej generacji konsol, mówiąc, że wierzy, że system kont Nintendo pomoże „ułatwić przejście”.

Chociaż Bowser, co nie było zaskoczeniem, odmówił komentarza na temat doniesień dotyczących konkretnie następcy Switcha, podkreślił to odwrotność (w tym samym wywiadzie, w którym omawiał uzwiązkowienie w Nintendo) Praca, jaką firma wykonała przy jednokrotnym logowaniu do kont Nintendo.

„Jedną rzecz, którą zrobiliśmy z Switchem, aby pomóc w tej komunikacji i przejściu [to a new console generation]Bowser wyjaśnił: „To utworzenie konta Nintendo. W przeszłości każda konsola, na którą migrowaliśmy, miała zupełnie nowy system kont. Utworzenie konta Nintendo pozwoli nam komunikować się z naszymi graczami, jeśli i kiedy będziemy przeprowadzać migrację na nową platformę , aby ułatwić ten proces lub przejście.”


Zagrajmy w Super Mario Bros. Zastanawiać się!

Konta Nintendo służą jako ujednolicony system kont dla wszystkich produktów Nintendo od ich wprowadzenia na początku 2016 roku, włączając aplikacje mobilne (począwszy od Miitomo i kontynuując takie jak Animal Crossing: Pocket Camp i Mario Kart Tour), Switch i usługi takie jak Moje Nintendo.

Słowa Bowser odzwierciedlają komentarze Nintendo z 2021 roku, kiedy omawiała konta Nintendo, odnosząc się do „następnego systemu gier”. Dokładny sposób, w jaki firma planuje wykorzystać konta, aby wypełnić lukę między Switchem a tym, co będzie dalej, pozostaje tajemnicą, ale Bowser dodał, że celem Nintendo jest „zminimalizowanie spadku, jaki zwykle obserwuje się w ostatnim roku jednego cyklu i na początku kolejnego”. .” Nie jest do końca jasne, czy oznacza to spadek wydań, spadek liczby klientów, spadek świadomości, czy może coś innego.

Nintendo oczywiście nie skomentowało jeszcze ostatnich doniesień na temat następcy Switcha; We wrześniu Eurogamer ogłosił, że na targach Gamescom za zamkniętymi drzwiami firma pokazała deweloperom Switcha 2 z ulepszoną wersją Zelda: Breath of the Wild. Źródła poinformowały również Eurogamer, że następca Switcha – który zachowa hybrydową konfigurację obecnego modelu – ma zostać wprowadzony na rynek w drugiej połowie 2024 roku.

READ  Dyrektor generalny firmy NVIDIA potwierdza, że ​​pojawią się „ekscytujące nowe procesory graficzne nowej generacji” GeForce RTX 40, zaprezentowane pod koniec września