20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gracze Heat dziękują Draymond Greenowi za inspirujące zwycięstwo Game 6 nad Celtics

Gracze Heat dziękują Draymond Greenowi za inspirujące zwycięstwo Game 6 nad Celtics

Z końcem sezonu zespół Miami Heat rozegrał inspirujący mecz szósty finałów Konferencji Wschodniej w piątek wieczorem.

Najwyżej rozstawiona Heat potrzebowała zwycięstwa, aby przedłużyć swój sezon, ponieważ zatrzymali wściekły rajd z Boston Celtics, aby wygrać. 111-103 zwycięstwo w TD Garden.

Jimmy Butler grał w grę swojego życia, zdobywając 47 punktów w swojej karierze play-off, aby sprowadzić swoją najlepszą z siedmiu passę z powrotem do Miami, gdy zwycięzca wygrywa wszystko w grze 7.

Po stracie 25 punktów u siebie w grze 5 i wejściu do gry 6, każdy analityk NBA, a nawet niektórzy gracze, w tym napastnik Warriors Draymond Green, policzył Heat.

To było całe paliwo potrzebne do ogrzewania.

Chwilę po tym, jak w Bostonie zabrzmiał ostatni dzwonek, weteran Heat, Odonis Haslem, udał się do Mike’a Breena, Marka Jacksona i Jeffa Van Gundy’ego przy stole transmisyjnym ESPN i miał coś do powiedzenia.

„Chce przekazać wiadomość”, powiedział Jackson. „Powiedział Draymondowi Greenowi, dziękuję”. „Zagramy w Boston Celtics”, powiedział Draymond Green. „Odonis Haslam podchodzi i mówi: „Dziękuję za inspirację”.

Kilka minut później PJ Tucker wszedł na ESPN i powiedział w zasadzie to samo.

„Hej, powiedz Draymondowi, że powiedziałem„ doceniam to ”- powiedział Tucker Scottowi Van Peltowi z ESPN w SportsCenter po meczu.

Po tym, jak Warriors pokonali Mavericks w czwartek wieczorem, aby przypieczętować swoje miejsce w finałach NBA, Green wystąpił w programie TNT „Inside the NBA” i został zapytany o drużynę chciałbym zagrać.

„Jeśli zapytasz mnie, w kogo chcę grać, powiem ci, z kim myślę, że będziemy grać” – powiedział Green. „Zagramy w Bostonie. Właśnie to zagramy”.

Związane z: Draymond traci klasyczną passę Kerra po tym, jak Warriors awansują do finałów

Zieleń mogła niespodziewanie zapalić się pod wpływem upału. Jeśli Miami pokona Boston w meczu 7 w niedzielę wieczorem, będą mieli dodatkową motywację w finałach NBA przeciwko Warriors.

READ  Senior Bowl Takeaways 2024: ocena utalentowanej grupy obecnych QB; Wzloty i upadki drugiego dnia

Pobierz i śledź Dubs Talk Podcast