22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gracz Elden Ring pokazuje doskonały sposób na radzenie sobie z najeźdźcami

Gracz Elden Ring pokazuje doskonały sposób na radzenie sobie z najeźdźcami

Jeśli grasz elden pierścień Od momentu premiery gry istnieje duża szansa, że ​​raz lub dwa razy zostanie ona zaatakowana przez innych graczy szukających walki. Wyjście z gry, walka z nimi jeden na jednego lub przywołanie pomocy z pobliskich sygnałów wezwania to tylko niektóre ze sposobów radzenia sobie z tymi najeźdźcami, ale jednym elden pierścień Gracze chcą mieć inną opcję: udawać zwykłego wroga.

ten elden pierścień gracz, który pasuje xdc_lis Na Reddicie udostępnił poniższy film na subreddicie gry, aby pokazać, jak wygląda ta taktyka w akcji. Po rozpoczęciu w lokacji Church of Elleh z zestawem niestandardowej zbroi pasującej do wrogów z okolicy, gracz usuwa wroga pochodnią, którą wielu graczy prawdopodobnie zapamięta, patrolując pobliską leśną ścieżkę. Gdy wroga sztuczna inteligencja jest na uboczu, gracz korzysta z wieloosobowego elementu Taunter’s Tongue, który kusi najeźdźców, zanim wejdzie na czystą ścieżkę wroga.

wolne dusze wykorzystują lol (zabawne) Od
Eldring

Możesz powiedzieć, że było wiele prób, po zobaczeniu, jak bank run gracza różni się podczas filmu, ale w końcu najeźdźca przybył. Niedoszły napastnik pobiegł trochę w poszukiwaniu gracza-gospodarza, ale naturalnie zignorował coś, co wyglądało na wroga sztucznej inteligencji. Najeźdźca w końcu odszedł, co dla gospodarza jest wygraną i daje mu kurację na palec Furlcalling, a także ładny depozyt run.

Ta metoda radzenia sobie z najeźdźcami oczywiście wymaga dużo planowania, ponieważ wymaga nie tylko dobrej znajomości obszaru, w którym się znajdujesz, ale także oznacza, że ​​musisz mieć sprzęt używany przez wrogów w pobliżu. To bardziej sztuczka niż realna opcja do kontrataku, ale łatwy sposób na rozmnażanie run, jeśli twój zdobywca najpierw się niecierpliwi. Alternatywą, która wymaga mniej przygotowań, jest użycie Mimic’s Veil, który zamienia cię w jedną z kilku rzeczy, ale wadą tego jest to, że możesz zmienić się w coś, co nadal wyróżnia się jak krzak w lochu.

READ  Remake Resident Evil 4 – Zapowiedziano trzeci zwiastun trybu Mercenaries, demo i DLC

Jeśli jesteś najeźdźcą i znajdziesz się w sytuacji, w której nie możesz zidentyfikować gospodarza, istnieje kilka sposobów na znalezienie celu. Kompas, który zwykle wskazuje ci brakujące znaki i talizmany, pokazuje ogólny kierunek najeźdźców, więc przynajmniej będziesz podążał we właściwym kierunku, jeśli pójdziesz tym. Gdy myślisz, że jesteś w pobliżu, po prostu spamuj wpis zamka, a w końcu znajdziesz gracza.