20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gomez rozwija się w Polsce |  Handel detaliczny i wypoczynek międzynarodowy

Gomez rozwija się w Polsce | Handel detaliczny i wypoczynek międzynarodowy

Gomez SA powiększył swoją bazę logistyczno-magazynową do 12.000 mkw. w Panattoni Park Poznań IX w zachodniej Polsce. Eksperci JLL doradzali firmie Gomez w zadaniu negocjacji warunków najmu.

Gomez SA oferuje modowe marki premium w swoich salonach stacjonarnych i sklepach internetowych, rozbudowując swoje zaplecze dystrybucyjne w zachodniej części Polski. Firma zdecydowała się na zwiększenie powierzchni magazynowej do 12 000 mkw., która pomieści ponad 750 000 pozycji. W procesie negocjacyjnym Gomeza reprezentowali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.
Gomez jest multibrandową marką premium, która prowadzi sklepy stacjonarne i prowadzi sprzedaż online odzieży, obuwia, toreb i akcesoriów. Dziś portfolio Gomez obejmuje ponad 150 najlepszych marek dostępnych na 12 rynkach europejskich, w tym w Niemczech i we Włoszech.

Swatjim Distribution Center oferuje również tradycyjne sklepy Gomez zlokalizowane w Bosnanie i Warszawie. Magazyny pod Bosnanem są popularnym miejscem dla firm e-commerce. Sektor ten jest obecnie drugim najbardziej aktywnym sektorem w Europie, a jego udział w całkowitym popycie w regionie wzrósł w ciągu ostatnich dwóch lat o 12% do 23%. Jednocześnie region poznański wraz z Górnym Śląskiem ma największą podaż w sektorze magazynowym.

READ  Rosja grozi zniszczeniem polskich i słowackich samolotów bojowych