14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Giants umieszczają Lamonta Wade’a Jr. na liście kontuzjowanych w wyniku serii ruchów w składzie – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Giants umieszczają Lamonta Wade’a Jr. na liście kontuzjowanych w wyniku serii ruchów w składzie – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

SAN FRANCISCO — Miażdżąca kontuzja i zbliżający się mecz doprowadziły do ​​zmiany składu we wtorkowe popołudnie.

Tyler Fitzgerald powraca po upalnym tygodniu w Triple-A, a Giants wykupili także kontrakty z drugoligowymi zawodnikami Spencerem Howardem i Trentonem Brooksem. Nie ma LaMonte Wade Jr. Do IL dzień po nadwyrężeniu lewego ścięgna podkolanowego podczas biegania po bazach Giants zatrudnili także Drew Pomeranza i Ryana McKennę z DFA, aby zrobić miejsce dla Howarda i Brooksa.

Te ruchy dodają równowagi drużynie, która po upadku Wade’a potrzebowała kolejnego leworęcznego kija. Brooks (28 l.) został przejęty zeszłego lata z Oakland Athletics w zamian za zmiennika Seana Newcomba. Miał 0,426 OBP w Triple-A i ma podobny profil do Wade’a, który prowadzi w tej kategorii.

Wraz z odejściem McKenny – wszechstronnego zapolowego – Giants sprowadzili Fitzgeralda z powrotem po tym, jak w sześciu meczach Triple-A uderzył sześciu pałkarzy i zdobył tytuł Gracza Tygodnia PCL. Ponieważ zarówno Marco Luciano, jak i Brett Wiseley nadal są na wysokim poziomie, oczekuje się, że Fitzgerald będzie spędzał większość czasu na boisku i jako biegacz.

Howard może pełnić wiele ról we wtorek wieczorem po pierwszym golu Erica Millera. 27-latek jest byłym pickiem drugiej rundy draftu drużyny Philadelphia Phillies i ma ERA na poziomie 5,90 w Triple-A oraz 57 strikeoutów w 39 2/3 rundach.

McKenna miał zaledwie sześć trafień po przejęciu go od Baltimore Orioles, ale pomógł Giants odnieść zwycięstwo w Nowym Jorku, kradnąc drugą bazę po home runie Wilmera Floresa. Pomeranz podpisał kontrakt na wyjazdową wycieczkę, ale podczas swojej drugiej kariery w Giants nie pojawił się w żadnych meczach.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk