28 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fundacja Pho3nix jest nowym partnerem tytularnym IRONKIDS w Polsce i Czechach

Fundacja Pho3nix jest nowym partnerem tytularnym IRONKIDS w Polsce i Czechach

Fundacja Pho3nix, założona przez polskiego przedsiębiorcę i filantropa Sebastiena Kulczyka, została nowym sponsorem wydarzeń IRONMAN w Polsce i Czechach.

W ramach umowy z organizatorem imprezy Sport Evolution fundacja zostaje partnerem tytularnym IRONKIDS, który towarzyszy imprezom IRONMAN w Warszawie, Gdyni, Poznaniu i Hradcu Kralove.

Fundacja Pho3nix wspiera lokalne i regionalne zawody triathlonowe na całym świecie. Organizuje także obozy sportowe dla dzieci i młodzieży oraz współpracuje z czołowymi sportowcami, w tym Jonathanem i Alistairem Brownlee, Nicolą Sprigg i Vincentem Lewisem.

Pomysłodawcą i realizatorem programu Sub7 – Sub8 była Fundacja Pho3nix, która ustanowiła najszybsze wyniki w historii triathlonu na dystansie żelaznym.

Wojciech Kruczyński, członek zarządu Fundacji Pho3nix, powiedział: „Naszą misją jest tworzenie globalnego dziedzictwa, w którym sport i aktywność stanowią integralną część rozwoju osobistego wszystkich młodych ludzi.

„Zawody IRONKIDS doskonale wpisują się w nasze cele, gdyż przyczyniają się do popularyzacji sportu wśród dzieci i młodzieży. Cieszymy się, że wspólnie z organizatorami zawodów IRONMAN w Polsce i Czechach możemy promować nasze wartości.

„Głęboko wierzymy, że nasza współpraca przyczyni się do dalszej popularyzacji dyscypliny. Kto wie, może przyszły mistrz olimpijski Pho3nyx postawi pierwszy krok w zawodach Ironkids.

Citi Handlowy IRONMAN 70.3 Warsaw odbędzie się w weekend 7-9 czerwca 2024 r. Do stolicy Polski ma przyjechać 2 tysiące sportowców z wielu krajów. Oferowane biegi obejmują dystans 70,3 i 5150 warszawskiego dystansu olimpijskiego (1,5 km pływania – 40 km na rowerze – 10 km biegu).

Eea IRONMAN 70.3 Gdynia odbędzie się w weekend 2-4 sierpnia 2024. Oprócz wyścigu IRONMAN 70.3 i biegu na dystansie olimpijskim, Sportano.pl oferuje 4:18:4 Gdynia 0,4 km pływania – 18 km jazdy na rowerze – 4 km biegu.

18 sierpnia 2024 odbędzie się pierwsza edycja zawodów IRONMAN 70.3 Hradec Králové w Czechach. Będzie miał takie same dystanse wyścigowe jak w Warszawie. W czeskim wyścigu sportowcy przepłyną Łabę, przepłyną na rowerze przez Czechy i przeprowadzą się przez centrum miasta.

READ  Mistrzostwa Świata FIFA 2022: Kapitan Polski Robert Lewandowski założy opaskę Andrija Szewczenki, aby pokazać wsparcie dla Ukrainy | Wiadomości piłkarskie

Po powrocie do Polski ENIA IRONMAN 70.3 Poznań będzie ostatnim przystankiem wyścigu IRONMAN w Polsce od 30 sierpnia do 1 września 2024 r. – oferując dystanse IRONMAN 70.3 i olimpijskie.

Podczas wszystkich czterech wydarzeń odbędzie się konkurs IRONKIDS. W Warszawie Hradec Kralove i Poznań przyjmą formę krótkich biegów. W Gdyni młodsi sportowcy będą rywalizować w Aquathlonie. Rejestracja do IRONKIDS zostanie otwarta 9 stycznia 2024 roku na stronie SlotMarket.pl.

www.ironmangdynia.pl
www.ironmanwarsaw.com
www.ironmanpoznan.pl
www.ironmanczech.com