12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Free Play Days obejmuje cztery gry na Xbox w ten weekend

Free Play Days obejmuje cztery gry na Xbox w ten weekend

Jeśli szukasz darmowych gier na konsolę Xbox i jesteś subskrybentem Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold, w Dniach bezpłatnej gry możesz zagrać w cztery gry za darmo w ten weekend.

Golf With Your Friends, Turbo Golf Racing, Naruto To Boruto: Shinobi Striker i For The King są teraz dostępne za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold do poniedziałku. Jeśli żadna z tych gier Cię nie interesuje, a mimo to chcesz zagrać w coś darmowego, sprawdź naszą listę najlepszych darmowych gier na konsolę Xbox.

Golf z przyjaciółmi

Golf z przyjaciółmi

Po co mieć przyjaciół, skoro nie można grać w golfa… z przyjaciółmi! Nie ma nic niezwykłego, gdy bierzesz udział w szybkich i ekscytujących polach do minigolfa dla maksymalnie 12 graczy!

Turbogolfowe wyścigi

Turbo Golf Racing (podgląd gry)

Turbo Golf Racing (podgląd gry)

Jeździj na ogromnych piłkach golfowych, ścigaj się ze znajomymi online i wspinaj się w rankingach. Odblokuj ulepszenia i utoruj sobie drogę do pełnej akcji chwały w wyścigach golfowych!

Naruto do Boruto: Napastnik Shinobi

Naruto do Boro: Napastnik Shinobi

Naruto do Boro: Napastnik Shinobi

Walcz jako 4-osobowa drużyna, aby rywalizować z innymi drużynami online! Graficznie SHINOBI STRIKER został zaprojektowany od podstaw z zupełnie nowym stylem graficznym. Poprowadź swój zespół i walcz online, aby zobaczyć, kto jest najlepszym ninja!

dla króla

dla króla

dla króla

For The King to strategiczna gra RPG, która łączy elementy planszowe i roguelike w ambitnej przygodzie obejmującej różne królestwa. Rozpocznij przygodę dla jednego gracza lub graj w trybie współpracy online lub lokalnie. Nikt przed powrotem z podróży. Czy położysz kres chaosowi?

Dla osób korzystających z Game Pass Ultimate, Golf With Your Friends i Turbo Golf Racing są już zawarte w Twojej subskrypcji. Szacuje się, że odblokowanie wszystkich 36 podstawowych osiągnięć w Golf With Your Friends zajmie około 12 godzin (dodaj kolejną godzinę lub dwie do bezpłatnej aktualizacji tytułu), ale niektóre z tych osiągnięć są dość wymagające. Jeśli chodzi o Turbo Golf Racing, mamy jeden wyczyn, który jest obecnie oznaczony jako nieosiągalny, ale ostatni raport sugeruje, że został naprawiony – tak czy inaczej, warto o tym pamiętać przed rozpoczęciem. Następnie przechodzimy do gry For The King, która wcześniej była dostępna w Game Pass, a niedawno została dołączona do Games with Gold. Jeśli nie skorzystałeś z tej funkcji lub nie uruchomiłeś jej w ramach subskrypcji Game Pass, ukończenie tego procesu zajmie od 60 do 80 godzin. Wreszcie, Naruto To Boruto: Shinobi Striker, które moim zdaniem powinno być rekordzistą pod względem liczby przypadków, w których zostało włączone do darmowych dni, ma imponującą ocenę ukończenia 200-300 godzin.

READ  Obsługuje najnowszy układ MediaTek WiFi 7 Dimensity i ray tracing

Wszystkie te gry są teraz dostępne za darmo do poniedziałku. Czy wypróbujecie któryś z tych tytułów w ramach Dni darmowej gry? Daj nam znać!