30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fox Sports transmituje w każdy piątek mecz futbolu uniwersyteckiego w sieci: Źródło

Fox Sports transmituje w każdy piątek mecz futbolu uniwersyteckiego w sieci: Źródło

Począwszy od tego sezonu, Fox Sports będzie co tydzień w swojej sieci transmitować piątkowy mecz futbolu uniwersyteckiego w godzinach największej oglądalności, podało źródło zaznajomione z planami stacji. Sportowiec.

Gry będą pochodzić z Big Ten, Big 12 i Mountain West. Pierwszy mecz nie został jeszcze ustalony, ponieważ uzgodniony z innymi stacjami harmonogram transmisji zostanie ustalony dopiero w maju. To posunięcie koncentruje sieć bardziej na piłce nożnej, przy czym piątkowe i sobotnie wieczory skupiają się na meczach uniwersyteckich, a niedzielne mecze NFL.

Fox nadal planuje pokazywać swoje najważniejsze mecze tygodnia w sobotę podczas najważniejszego wydarzenia „Big Noon Kickoff”.

Regularne piątkowe mecze były bardzo oczekiwane po tym, jak Fox nie odnowił praw do WWE Friday Night Smackdown. Dyrektorzy Fox Sports uważają, że gra uniwersytecka przyniesie wyższe oceny niż WWE.

Jednak WWE ma 52 tygodnie w roku, podczas gdy futbol uniwersytecki trwa nieco ponad trzy miesiące.

Celem stacji Fox jest zorganizowanie meczu futbolu uniwersyteckiego nr 1 w piątek i sobotę, a następnie najwyżej ocenianych zawodów NFL w niedzielne popołudnie, powiedział prezes sieci ds. spostrzeżeń i analiz Michael Mulvihill. Rozszerzenie futbolu uniwersyteckiego na regularne piątkowe transmisje w godzinach największej oglądalności oznacza, że ​​jesienią najlepsze mecze NFL i mecze uniwersyteckie będą pokazywane każdego wieczoru w tygodniu z wyjątkiem wtorku i środy.

Przez część jesieni ESPN transmitowało w telewizji mecze MAC w środku tygodnia.

Niedzielne okno NFL rozgrywane późnym popołudniem, które zmienia się między stacjami Fox i CBS, jest ogólnie najwyżej oceniane w weekend.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Robin Allam/Ikon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

READ  Tiger Woods walczy w drugiej rundzie Masters po świetnym otwarciu po długiej nieobecności z powodu kontuzji