17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Forza Motorsport 8 First Look Leak ma podział fanów

Forza Motorsport 8 First Look Leak ma podział fanów

Nowy Forza Motorsport Gra – tymczasowo nazwana Forza Motorsport 8 – Ogłoszono ponownie 23 lipca 2020 r. na Xbox Series S, Xbox Series X i PC. W tym czasie gra została ogłoszona wraz z ujawnionym zwiastunem pokazującym materiał filmowy wewnątrz silnika lub innymi słowy materiał, który nie odzwierciedlał rzeczywistego wyglądu gry. Przyczepy z silnikiem nie są naczepami CGI, ale zawsze wyglądają lepiej niż gotowy produkt. Innymi słowy, zwiastun nie miał rozgrywki.

Od premiery gry minęły prawie dwa lata i od tego czasu media i informacje zostały zaciemnione. Gra jeszcze nie wypłynęła, pozostawiając wielu fanów zastanawiających się, co się z nią dzieje. W momencie ogłoszenia gra była na wczesnym etapie rozwoju, ale fani nie zrozumieli, że minie dwa lata i będą się liczyć, zanim ponownie zobaczą tytuł.

Na razie Xbox i deweloper Turn 10 Studios wciąż nie rozmawiają o grze, ale w sieci pojawił się nowy przeciek, który nie tylko ujawnia pierwsze spojrzenie na samą grę, ale ujawnia, że ​​może to być wydanie wielopokoleniowe. Wyciek pochodzi z drogi reddit Towarzyszą mu media, które podobno pokazują grę na Xbox One zeszłego lata. Nie ma wątpliwości co do autentyczności zdjęć. Przeszli test wąchania, a potem kilka, ale nie ma dowodów na to, że obrazy zostały pobrane z wersji gry na Xbox One, poza twierdzeniami o wycieku. Jeśli jednak przeciek uzyska dostęp do tych obrazów, można bezpiecznie założyć, że dodatkowe dane są również dokładne.

Dlaczego więc fani są podzieleni w sprawie przecieku? Cóż, ponieważ twierdzi i najwyraźniej ujawnia, że ​​gra jest wielopokoleniowa po tym, jak tytuł został wcześniej zapowiedziany jako następna generacja i tylko na PC. Dlaczego jest to problem? Cóż, dla niektórych – zwłaszcza tych korzystających z Xbox Series S, Xbox Series X i komputerów z wyższej półki – obawa polega na tym, że posiadanie gry na Xbox One ograniczy możliwości gry, ponieważ będzie musiała zostać wykonana w ramach dziedzictwa Technologia Xbox One. Jest to rozsądna obawa, ale nie dotyczy to zbytnio Forza Motorsport. Z perspektywy projektowej, gdzie ograniczenia są problemem, Forza Motorsport To ta sama gra, bez względu na platformę, na której jesteś. Ewolucja jest czysto techniczna. Kiedy patrzysz na plik Forza Motorsport gry, chcesz głównie zwiększyć rozdzielczość i wydajność graficzną. Gra, która działa w oparciu o geny, nie ograniczy tytułu pod tym względem, ponieważ Turn 10 Studios może po prostu skalować grę w zależności od platformy, na której pracujesz.

READ  Zamówienie Mortal Kombat 1 w przedsprzedaży przynosi graczom, którzy kochają wielkie kombinacje Johnny'ego Cage'a i najlepsze okulary przeciwsłoneczne

Wszystko to powiedziane, weź to wszystko tutaj z przymrużeniem oka. Chociaż powyższy przeciek wydaje się być wiarygodny, nie jest oficjalny. Jak dotąd żadna z zaangażowanych stron nie zajęła się wyciekiem i jego skutkami. Jeśli to się zmieni, odpowiednio zaktualizujemy historię.