26 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fortnite zbiera 100 milionów dolarów dla Ukrainy w dziewięć dni

Fortnite zbiera 100 milionów dolarów dla Ukrainy w dziewięć dni

Kiedy Epic Games pierwotnie ogłosiło, że zbierze pieniądze dla mieszkańców Ukrainy, przekazując dochody ze sprzedaży Fortnite, wielu zakładało, że w końcu zdobędzie ogromne pieniądze. Teraz, mając nieco ponad tydzień za pasem, dokonali kolejnego imponującego wyczynu.

Epic Games jest właścicielem Reklamuj się na Twitterze Zebrał 100 milionów dolarów dla Ukraińców dotkniętych ostatnią inwazją rosyjską, co jest liczbą, która znacznie przewyższa poprzednie osiągnięcia firmy. 22 marca, około dwa dni po rozpoczęciu kampanii darowizn, firma poinformowała, że ​​to zrobiła Zbieranie 50 milionów dolarów.

Wraz z początkiem trzeciego rozdziału, drugiego sezonu, deweloper Ogłoszono Epic Games Cały dochód z Fortnite zostanie przekazany czterem organizacjom w celu pomocy w zbieraniu funduszy dla Ukrainy. Teraz firma potwierdziła również, że przekaże darowiznę również na rzecz World Central Kitchen, oprócz innych wcześniej ogłoszonych organizacji.

Kampania potrwa do 3 kwietnia, co oznacza, że ​​do jej zakończenia pozostał już tylko niecały tydzień. Xbox również dołączył do Epic Zgodnie z tym potwierdził, że wszystkie wpływy z zakupów Fortnite w sklepie Microsoft Store zostaną również przekazane na Ukrainę.

Mając tyle czasu, nie ma wątpliwości, że Epic będzie nadal zbierać więcej pieniędzy. Firma potwierdziła dzisiaj, że zrobi plik Tryb „bez budowania” w grze jest staływraz ze standardowymi trybami gry, co oznacza, że ​​wszyscy nowi gracze pozyskani na początku sezonu mogą zostać trochę dłużej.

READ  Pixel Buds Pro dostają dwa nowe kolory i poważną aktualizację oprogramowania