19 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ford Mustang 2024 dostarczony do dealera z niedopasowanymi siedzeniami

Ford Mustang 2024 dostarczony do dealera z niedopasowanymi siedzeniami

Wbrew intuicji niewłaściwe samochody są często wysoko oceniane ze względu na pytania, jakie rodzą. Jak Czy przeszło to kontrolę jakości? Gdzie został zbudowany? Czy ktoś miał zły czwartkowy poranek? Zdarzało się to często, gdy samochody były w dużej mierze produkowane przez ludzi, ale jest to niezwykle rzadkie w świecie ściśle regulowanej zautomatyzowanej produkcji. Zatem Ford Mustang 2024 z niedopasowanymi siedzeniami to prawdziwa rzadkość.

Jak to się mogło stać, nie jestem pewien. Części są ściśle monitorowane od momentu montażu u dostawcy, poprzez wysyłkę, do pojazdu produkcyjnego, do którego dana część jest przypisana, i kiedy ma zostać zainstalowana. Ci z nas, którzy interesują się nowościami, często widzą kody kreskowe na wszelkiego rodzaju częściach. W ten sposób są indeksowane i śledzone pod kątem produkcji. Nie wspominając o rygorystycznej kontroli jakości, której poddawane są nowoczesne samochody, a wyspecjalizowana grupa inspektorów dba o to, aby samochód był zbudowany zgodnie ze specyfikacjami.

Ale jakimś cudem nowy Ford Mustang dostał parę niedopasowanych foteli Recaro. Wyglądają na to, że to ten sam styl siedzeń, ale mają zupełnie inną tapicerkę. Fotel kierowcy obszyty jest perforowaną skórą z białym logo Recaro. Fotel pasażera ozdobiony jest wstawkami z mikrozamszu, skórzanymi podgłówkami i niebieskim logo Recaro. Różnią się bardzo wyraźnie. Ale po kilku prostych badaniach być może rozwiążesz zagadkę, które siedzenie faktycznie należy do tego samochodu.

Mustang GT Premium 2024 z siedzeniami Recaro może być wykonany wyłącznie ze skóry, podczas gdy Dark Horse z najwyższej półki może być wyposażony w Recaro z mikrozamszu. Niewielka rozbieżność polega na tym, że Dark Horse ma wykończenia z niebieskiej skóry z czarnym zamszem, podczas gdy siedzenie owada w tym Mustangu jest czarne. Tak czy inaczej, to siedzenie On powinien Ten samochód jest skórzany. Skąd pochodziło drugie miejsce, pozostaje tajemnicą i samo w sobie może być niewłaściwym miejscem.

Pewnego dnia, jeśli pozostawi się go nietkniętym, samochód ten całkowicie przejdzie przez blok aukcyjny. Już to widzę, ktoś twierdzi, że ma jednego Mustanga. Ludzie, to jest wasza szansa.

READ  Android 15 kopiuje projekt One UI regulacji głośności, ale dodaje więcej funkcjonalności