27 września, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Florence Pugh wycofuje się z krytyki jej czystej sukienki Valentino

Florence Pugh wycofuje się z krytyki jej czystej sukienki Valentino

Harry Styles i Florence Boy cieszą się ciepłem w łóżku! Harry Styles i Florence Boy cieszą się ciepłem w łóżku!

Florencja Boge Nie przepraszaj za uwolnienie sutków podczas tygodnia mody.

dystans Aktorka nominowana do Oscara krytykować Noszenie czystej sukni na pokazie Valentino Haute Couture W Rzymie na początku tego tygodnia zabrała się na Instagram, aby bronić swojego odważnego wyboru stylu.

„Słuchaj, wiedziałam, że kiedy nosiłam tę cudowną sukienkę Valentino, nie było mowy, żeby nie było jej komentować” Zaczęła swój długi list 10 lipca ze zdjęciami kontrowersyjnego wyglądu. „Niezależnie od tego, czy było to negatywne, czy pozytywne, wszyscy wiedzieliśmy, co robimy”.

24-letnia Florence przyznała, że ​​była podekscytowana noszeniem różowej tiulowej sukienki – która została stworzona w cień podpisu Dyrektor Kreatywny Marki Pierpaolo Piccioli– i „ani mrugnięcia okiem” od niej była zdenerwowana robiąc to.

„Naprawdę interesujące jest oglądanie i obserwowanie, jak łatwo mężczyznom zniszczyć całe ciało kobiety, publicznie i z dumą, aby wszyscy mogli to zobaczyć” – kontynuowała. „To nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz, kiedy kobieta usłyszała, co jest nie tak z jej ciałem od tłumu nieznajomych. Niepokoi to, jak wulgarni potrafią być niektórzy mężczyźni”.

READ  Saga trwa: Amber Heard został przemianowany na żenujący pseudonim na IMDb przez fanów Johnny'ego Deppa