7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Flash łączy ręce z polską Grupą Elemen w celu produkcji komponentów EV, Auto News, ET Auto

W ramach nowej współpracy firma planuje zainwestować dodatkowe 150 crore Rs w ciągu najbliższych dwóch lat.

Nowe Delhi: Producent podzespołów elektronicznych Flash W czwartek związał się z polską firmą Grupa elementów do zrobienia Produkcja silników trakcyjnych i kontrolerów Pojazdy elektryczne W Indiach. Na czele opłaty stoi firma z Pune Producent komponentów elektrycznych i elektronicznych do dwu- i trzykołowych pojazdów elektrycznych, a teraz rozszerzy swoją obecność w segmentach elektrycznych samochodów osobowych i pojazdów użytkowych.

W oświadczeniu firma poinformowała, że ​​będzie produkować i sprzedawać systemy w Indiach, podczas gdy grupa Elemen będzie nadal obsługiwać inne rynki międzynarodowe.

W ramach nowej współpracy firma planuje zainwestować dodatkowe 150 crore Rs w ciągu najbliższych dwóch lat.

„Współpraca z Elemen Group pozwoli Flashowi nie tylko rozszerzyć swoją działalność, ale także wzmocnić swoją pozycję w branży pojazdów elektrycznych. Silna wiedza ekspercka Elemen w zakresie projektowania i rozwoju w połączeniu z naszymi możliwościami produkcyjnymi pozwoli nam wejść na nowe rynki” – powiedział dyrektor zarządzający Flash, Sanjeev. Wasdew.

Marka posiada sześć zakładów produkcyjnych w Indiach, Niemczech i na Węgrzech i zatrudnia ponad 2500 pracowników.

Prezes Elimen Group Cezary Klimont powiedział, że partnerzy doskonale nadają się do dalszego wzmacniania swojej obecności w przestrzeni elektromobilności.

„Dzięki silnemu ukierunkowaniu Flasha na produkcję i jakość w połączeniu z naszą silną wiedzą w zakresie projektowania i rozwoju, mamy nadzieję na dalsze wzmocnienie naszej obecności w ekscytującej przestrzeni elektromobilności i oferowanie naszych rozwiązań producentom pojazdów elektrycznych na nowych rynkach” – zauważył.

READ  Kraje bałtyckie i Polska zamykają drzwi dla rosyjskich turystów