28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Firma zajmująca się odszkodowaniem za zamieszki policjanta nakazała innemu pracownikowi usunięcie zdjęcia kostiumu kąpielowego, z czym skontaktował się HR

Firma zajmująca się odszkodowaniem za zamieszki policjanta nakazała innemu pracownikowi usunięcie zdjęcia kostiumu kąpielowego, z czym skontaktował się HR

Obecny pracownik Riot Games szczegółowo opisał problem najwyraźniej związany z reakcją firmy na zdjęcie udostępnione na osobistym koncie w mediach społecznościowych.

Riot Lydia, inżynier oprogramowania w Valorant W Riot Games napisał na Twitterze, że Riot wyraził swoje niezadowolenie ze zdjęcia kostiumu kąpielowego, które inny pracownik opublikował w mediach społecznościowych, powodując, że zrobili to zdjęcie.

W kolejnym tweecie wskazała, że ​​członek HR Riot skontaktował się z nią, aby omówić ten problem. Riot musi jeszcze publicznie zająć się kontrowersją, która szybko rozprzestrzeniła się na kilka platform mediów społecznościowych. Lydia zauważa w oryginalnym tweecie, że wydaje się, że istnieje polityka, która uniemożliwia pracownikom narzekanie na takie problemy.

Wczoraj, Raport Axios Wyjaśnienie, że pozew Riot Games o dyskryminację ze względu na płeć na początku 2018 roku, który miał zostać uregulowany na 100 milionów dolarów, został zatwierdzony przez kalifornijskiego sędziego. Jak wyszczególniono w komunikacie prasowym Kiedy ugoda została uzgodniona w zeszłym rokuPracownicy Riot zidentyfikowani jako kobiety, które pracowały dla firmy w okresie od listopada 2014 r. do grudnia 2021 r., mają prawo do łącznej kwoty 80 mln USD, z czego 20 mln USD przeznaczono na wydatki prawne.

Niezależna organizacja zewnętrzna będzie również monitorować Riot, aby zapewnić wdrożenie zmian. Sąd w Kalifornii będzie kontynuował następujące kroki w miarę upływu roku.

To rozliczenie następuje Oryginalna propozycja ugody w wysokości 10 milionów USD W 2019 roku zostało to odrzucone przez kalifornijski Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa. Uzyskany dokument Los Angeles Times Wyszczególnienie, że pracownicy, którzy są ofiarami dyskryminacji ze względu na płeć, mogą otrzymać do 400 milionów dolarów.

READ  Piloci American Airlines popierają kontrakt, który oferuje duże podwyżki

Dot Esports zwróciło się o komentarz do Riot Lydii i Riot Games.

Aktualizacja 23.07.22 20:46 CESTRzecznik Riot przedstawił oficjalny komentarz na temat sytuacji w Dot Esports, a także wyjaśnił, że to nie Riot Lydia opublikowała zdjęcie tego stroju kąpielowego:

„Niestety, tweet, do którego się odwołuje, zawierał nieprawdziwe informacje na temat wewnętrznej polityki Riot. Nie ma absolutnie nic, co mogłoby uniemożliwić uczestnikom zamieszek zgłoszenie swoich obaw, jeśli uznają, że dany strój jest obraźliwy. W rzeczywistości chcemy i zachęcamy uczestników zamieszek do zwrócenia na to uwagi zespół ds. zasobów.Musimy zwrócić uwagę na wszelkie obawy, jakie mogą mieć w związku z ich środowiskiem pracy, aby można je było jak najszybciej zbadać.

Podobnie, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju treści w mediach społecznościowych, zachęcamy chuliganów do zgłaszania treści, które mogą budzić obawy. W takich przypadkach możemy podjąć działania, jeśli treść narusza nasze zasady lub jest sprzeczna z wartościami naszej firmy, aby zapewnić bezpieczne i otwarte miejsce pracy Riot.

Trudno jest ustalić ogólną zasadę dotyczącą tego, co jest, a co nie jest dozwolone w mediach społecznościowych – jest wiele kontekstu i niuansów, które należy wziąć pod uwagę w każdym indywidualnym przypadku – ale zapewniam, że nie ma wyraźnej polityki zakazującej publikowania zdjęć bikini Lub ogólnie zdjęcia strojów kąpielowych. Po prostu oczekujemy od wszystkich uczestników zamieszek właściwego osądu i rozważenia kontekstu podczas publikowania, a ponadto mamy konta, które zawierają słowo „Riot” w nazwie użytkownika, są regularnie używane do komunikacji związanej z Riot lub są używane do komunikowania się z innymi członkami Riot zgodnie z wyższymi standardami niż konta czysto osobiste.”