24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Final Fantasy XIV ujawnia w filmie nową funkcję Pictomancer – Wiadomości

Final Fantasy XIV ujawnia w filmie nową funkcję Pictomancer – Wiadomości

Filmy ujawniają także nowe obszary i lochy w rozszerzeniu „Dawntrail”; Nowa rasa żeńska Hrothgara

Final Fantasy XIV Menedżer gier MMORPG Naoki Yoshida Zostało to ujawnione podczas „Final Fantasy Final Fantasy VI. Podczas wydarzenia ujawniono nowy film przedstawiający tę pracę.


Jak wcześniej ogłoszono, nowym zadaniem będzie DPS o magicznym zasięgu. Funkcja nie ma wymaganej klasy i jest zwalczana za pomocą pędzla. Poziom początkowy zadania to 80.

aktualizować: Square Enix Ujawniła także „pełną” wersję zwiastuna „Dawntrail”.

Japoński zwiastun

Angielski zwiastun

Podczas wydarzenia ujawniono także filmy prezentujące nowe obszary i lochy dodatku.
Yoshida oświadczył również podczas wydarzenia, że ​​chociaż ekipa pracująca nad „Dawntrail” ma już na myśli datę premiery, nie jest jeszcze gotowa ogłosić konkretnej daty. Patch 6.55 do gry zawierający drugą część nowego głównego scenariusza ukaże się 16 stycznia.

Pictomancer dołączy do Vipera jako dwie nowe prace w „Dawntrail”. W pewnym momencie nowego rozszerzenia (patch 7.X) w grze pojawi się także nowe, „limitowane” zadanie, którego nazwę ujawnił w niedzielę Yoshida: Beastmaster.

Wydarzenie ujawniło także nową „treść związaną ze stylem życia” do gry „Cosmic Exploration”, w której występuje wiele planet.

Wydarzenie ujawniło także „ostatni” wyścig w grze, Wyścig Kobiet w Hrothgar.


Zapowiadana wcześniej gra typu crossover z Final Fantasy XVI Zaplanowano go na początek kwietnia.

Rozszerzenie „Downtrail” ukaże się latem 2024 roku. Podobnie jak w przypadku poprzednich rozszerzeń i Final Fantasy gry serialowe, Yoshitaka Amano Zaprojektuj logo „Downtrail”.

READ  Wydaje się, że Starfield działa dobrze na Xbox Series S pomimo pytań dotyczących mocy konsoli

Ponadto maksymalny poziom zostanie zwiększony z poziomu 90 do poziomu 100.

Rozszerzenie będzie zawierało zapowiadaną wcześniej aktualizację graficzną. Wprowadzone zostaną ulepszenia „estetyki na poziomie ekranu” oraz tekstury i cienie w wyższej rozdzielczości. W rezultacie zaktualizowane zostaną minimalne wymagania systemowe. the Stacja Play 4 będzie nadal wspierany. Aktualizacja gry umożliwi graczom noszenie maksymalnie dwóch nalewek na ekwipunku, a także okularów i nakryć głowy jednocześnie. Darmowa wersja próbna gry przechodzi teraz do rozszerzenia „Stormblood” z łatką 6.5.

Square Enix Wydany Final Fantasy XIV w Internecie Na komputery osobiste we wrześniu 2010. Po krytyce ze strony fanów firma ujawniła zaktualizowaną wersję gry pt Final Fantasy XIV: Odrodzenie Świata Co dodało nowy świat i historię. Final Fantasy XIV: Odrodzenie Świata Została wydana na komputery PC i PS3 z systemem Windows w sierpniu 2013 r., na PS4 w kwietniu 2014 r. i na PS5 w maju 2020 r. Square Enix Od tego czasu wydano cztery rozszerzenia: „Heavensward” w czerwcu 2015 r., „Stormblood” w czerwcu 2017 r., „Shadowbringers” w lipcu 2019 r. i „Endwalker” w grudniu 2021 r. W tym miesiącu gra ma 30 milionów zarejestrowanych kont na całym świecie.

Gra przejdzie otwarte beta-testy na Xbox Series Wersja gry na konsolę Xbox zostanie udostępniona wiosną 2024 r. z szybszym ładowaniem i obsługą rozdzielczości 4K (Seria X).

Square Enix W lutym 2022 roku ogłosił, że będzie nadal wspierać grę MMORPG przez następne dziesięć lat.

Źródło: Final Fantasy XIV 2024 Fan Fest w Tokio Transmisja na żywo