15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Federalni zażądali, aby gwiazda „RHOSLC” dostała 10 lat więzienia – ostateczny termin

Federalni zażądali, aby gwiazda „RHOSLC” dostała 10 lat więzienia – ostateczny termin

Jin Shahgwiazda Prawdziwe gospodynie domowe z Salt Lake Citymoże spędzić w więzieniu całą dekadę w Sprawa oszustwa elektronicznego, do którego się przyznała Jeśli rząd USA dostanie to, o co prosiłeś.

Oczekuje się, że Bravolebrity zostanie skazany 6 stycznia za rzekome prowadzenie programu telemarketingowego skierowanego do osób starszych. W nowym zgłoszeniu przez federalnych, że Wiadomości NBC Podzielili się, nazywając Shaha „najbardziej winną osobą oskarżoną w tej sprawie” i „integralnym przywódcą masowego oszustwa telemarketingowego, który poświęcił tysiące niewinnych ludzi”.

Według dokumentów, zespół Shah zażądał, aby jej wyrok wynosił tylko trzy lata. Shah utrzymuje, że jest niewinna wszystkich zarzutów, fabuła, która pojawiła się jako część drugiego sezonu reality show Bravo. Przez cały sezon 3 RHOSLCShah nadal twierdziła, że ​​jest niewinna we wszystkim, o co została oskarżona. Jednak po zakończeniu filmu pojawiła się w sądzie i zmieniła przyznanie się do winy. Jej motto w tym sezonie mówi, że jedyne, czego jest winna, to „naśladowanie szacha”.

Federalni zwrócili również uwagę na zachowanie Shah po jej aresztowaniu, mówiąc, że „zaangażowała się w wieloletnie wysiłki, aby ukryć swoją stałą rolę w planie” i próbowała wykorzystać skandal, sprzedając towary „Sprawiedliwość dla Jane”.

Przed wydaniem wyroku Shah zdecydowała się pominąć RHOSLC Spotkanie 3 sezonu Złóż oświadczenie w mediach społecznościowych Twierdząc, że „z szacunku dla sądów i nakazu, nie będę w stanie omawiać niczego, co dotyczy mojej sprawy prawnej lub wyroku, który wydałem”.

Shah dodała, że ​​nie pojawi się na spotkaniu i skupi się na najważniejszej rzeczy w moim życiu – mojej rodzinie.

READ  Gwiazda „Black Ink Crew” Cesar Emmanuel rozprawia się z wirusowym filmem o wykorzystywaniu psów