9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fairown wprowadza w Polsce zrównoważony model produktów jako usług

Zielony fintech faraon Potwierdził wyczekiwane wejście na polski rynek, oznaczając dalszą ekspansję na obiecujące ekosystemy Europy Środkowej.

Firma promuje gospodarkę o obiegu zamkniętym, pomagając bankom, markom i sprzedawcom detalicznym dostarczać produkty jako usługę za pośrednictwem rozwiązania typu white label.

Koncepcja Farrona obraca się wokół produkcji, konsumpcji i ponownego wykorzystania produktów. Takie podejście wspiera redukcję odpadów i ograniczone wykorzystanie surowców; Jednocześnie wydłuża żywotność produktów.

Dzięki pakietowi oprogramowania i usług firma umożliwia zaangażowanie klientów w lepsze zarządzanie cyklem życia produktu, od zakupu po okresowe odnawianie, ponowne wykorzystanie i recykling.

Hendrik Roosna jest dyrektorem generalnym Faeroven
Hendrik Roosna

Postrzegając polską ekspansję firmy jako „kolejny logiczny krok”, jej prezes, Hendrik RoosnaW związku z pozytywnymi opiniami na temat zrównoważonego modelu subskrypcji „wierzymy, że polscy konsumenci będą równie otwarci i pozytywni”.

Firma planuje wspólnie wprowadzić swój model na polski rynek CourtlandSprzedawca premium Jabłko Produkty i W bankuBank, który dostarcza cyfrowe rozwiązania finansowe 500 000 aktywnych klientów w pięciu krajach.

„Chciałbym podziękować naszym podobnie myślącym partnerom Cortland i Inbank i nie mogę się doczekać współpracy z nimi, ponieważ koncentrujemy się na realizacji naszej wspólnej misji zmierzającej do gospodarki o obiegu zamkniętym” – kontynuuje Rusna.

Trójstronne partnerstwo w Polsce z Cortland i Inbank spowoduje, że Farown wprowadzi swoją ofertę gospodarki o obiegu zamkniętym, która koncentruje się na zmniejszeniu nadmiernej ilości odpadów, przy jednoczesnym umożliwieniu platformy płatniczej.
Ekologiczne firmy oferują produkty w ramach miesięcznych subskrypcji.

W ramach partnerstwa Fairown przejmie odpowiedzialność za zarządzanie cyklami innowacji produktów; Inbank zapewni finansowanie produktu; Kiedy Cortland sprzedaje produkt konsumentom.

Flagowe rozwiązanie resellera premium, SMART, umożliwia zakup smartfonów Apple na najbardziej atrakcyjnych warunkach dostępnych na polskim rynku.

Tomasz ReskiKierownik sprzedaży krajowej oddziału Inbank w Polsce opisuje ofertę i proces finansowania jako „bardzo proste i przejrzyste, a co ważniejsze, oferują klientom znaczne oszczędności”.

READ  Utalentowany Giannis Antetokounmpo poprowadził Grecję do łatwego zwycięstwa nad Polską.

Rzeski kontynuuje: „Wspólnie z Cortland i Fairown wprowadzamy na rynek innowacyjny produkt, który nie tylko kształtuje nowe trendy na rynku inteligentnych urządzeń, ale także przyczynia się do bardziej zrównoważonej konsumpcji i wspiera rozwój przyjaznego dla środowiska modelu gospodarki o obiegu zamkniętym …”

Wydłużenie cyklu życia produktów poprzez odnawianie pomaga wspierać przyjazną dla środowiska konsumpcję i produkcję.

„Zrównoważony rozwój definiuje nas. Jesteśmy zmotywowani Organizacja Narodów Zjednoczonych Cele Zrównoważonego Rozwoju, które łączą innowacje przemysłowe z odpowiedzialną konsumpcją i produkcją. Firmy i konsumenci mogą razem wiele zrobić, dokonując bardziej ekologicznych wyborów” – podsumował Rusna. „Wszyscy chcemy dać im tę szansę”.

Farrown ma już silną pozycję w krajach skandynawskich i bałtyckich, gdzie współpracuje z wiodącymi markami, takimi jak Apple, niemiecki producent elektronarzędzi. STIHLI Czara, największy gracz e-commerce w krajach skandynawskich. Obecnie ponad 50 000 konsumentów korzysta z usługi miesięcznej subskrypcji Fairown.