19 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Emily Blunt zmusza Ryana Goslinga do odejścia od Kane’a w epickim otwarciu SNL

Emily Blunt zmusza Ryana Goslinga do odejścia od Kane’a w epickim otwarciu SNL

Sobotnia noc na żywo Zaplanowano mu dwutygodniową przerwę, ale dała ona fanom coś do zapamiętania z początku sobotniego występu. Ryan Gosling po raz trzeci jest o krok bliżej do 5 Timers Club i zabiera ze sobą kilku najbliższych przyjaciół.

Po sukcesie na Oscarach występem w „I'm Just Ken” Gosling dał jasno do zrozumienia, że ​​nie przybył tu, aby rozmawiać o… lalka Barbie. „Jestem tu ze względu na mój nowy film Kozioł ofiarny „Z Emily Blunt” – powiedział publiczności Gosling.

„Kane i ja musieliśmy zerwać. Za bardzo się posunęliśmy i to już koniec, więc nie będę o tym rozmawiać” – powiedział smutny Gosling swojej rozjaśnionej blondynce. lalka Barbie Osobowości, potem nastąpiła nagła zmiana serca. „Właściwie jestem będę – Porozmawiam o tym trochę.

Porównał „odpuszczenie” takiej postaci jak Kane do rozstania, mówiąc: „A aby poradzić sobie z rozstaniem, może pomóc tylko jedna rzecz: świetna muzyka Taylor Swift”.

Gosling usiadł przy pianinie i zagrał zremiksowaną wersję utworu „All Too Well” Swifta, kiedy nagle dołączył do niego Blunt, który skrytykował swoją koleżankę za mówienie o Kane’ie.

„Całkowicie to mieliśmy ofiara „Monolog był zaplanowany” – przypomniał Goslingowi Blunt. „Kilka akrobacji. Zapowiadało się epicko. Miałem zamiar walnąć cię różnymi rzeczami, a zamiast tego śpiewałeś o Kenie. Znowu.”

Kiedy Gosling próbował wyjaśnić, w jaki sposób jego piosenka i białe futro Kane'a mają związek z ich nowym filmem, Blunt narzekał: „Teraz jesteś Kenningiem i nie cierpię, gdy to jest tylko gra… Chłopaki, ja tego nie robię. To.” „Nie chcę być szorstki, ale Ryan, musisz iść dalej”.

Kiedy Gosling przypomniał Bluntowi, że należy do ruchu Barbenheimer, poświęciła kilka minut, żeby odpuścić Oppenheimera Postać również przewija piosenkę, aż w końcu zgadzają się co do tego, że „Czas się wszyscy razem pożegnać”.

READ  Wakanda Forever Box Office występuje jako bomby „She Said” - The Hollywood Reporter

Ten otwierający monolog nie był pierwszym spotkaniem Goslinga z gwiazdą tego wieczoru. Trzykrotnie nominowana do Oscara pojawiła się także w otwartym filmie, co oznacza powrót Panny Rafferty Kate McKinnon w najnowszym skeczu „Bliskie spotkanie”.

Gosling pojawił się w pierwszym skeczu „Close Encounter” w 2015 roku, podczas pierwszego koncertu, który prowadził. Podobnie jak w przypadku ostatniego skeczu – w którym McKinnon wspiął się pod „nos trolla” Goslinga – aktor załamał się (co nie będzie zaskoczeniem dla nikogo, kto oglądał jego inne występy jako gospodarz).