7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Zabawna ironia: Szacuje się, że ślub Kourtney Kardashian i jej nowego męża Travisa Parkera kosztował kilka milionów, niektórzy użytkownicy Twittera nie mogli się powstrzymać od zamawiania niewielkich ilości makaronu na przyjęciu

Użytkownicy Twittera opisują porcje makaronu na weselu Kourtney Kardashian jako najsmutniejszą rzecz, jaką kiedykolwiek widzieli

Użytkownicy Twittera opisują porcje makaronu na weselu Kourtney Kardashian i Travisa Parkera jako „najsmutniejszą rzecz”, jaką kiedykolwiek widzieli

Podczas gdy ślub Kourtney Kardashian i jej nowego męża Travisa Parkera szacuje się na kilka milionów, niektórzy użytkownicy Twittera nie mogli powstrzymać się od wywoływania małych porcji makaronu na przyjęciu.

Po tym, jak Kylie Jenner, młodsza siostra 43-letniej gwiazdy rzeczywistości, udostępniła ujęcie swojej skromnej porcji spaghetti na pustym talerzu, fani zaczęli w mediach społecznościowych żartować o tym, jak głodni są ich goście.

Jedna kobieta napisała na Twitterze, a inna sarkastycznie powiedziała: „Wielkość porcji makaronu na weselu Kourtney Kardashian to jedna z najsmutniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem”.

Zabawny sarkazm: podczas gdy ślub Kourtney Kardashian i jej nowego męża Travisa Parkera szacuje się na kilka milionów, niektórzy użytkownicy Twittera nie mogli powstrzymać się od zamawiania małych porcji makaronu w recepcji

Inni sugerowali, że „właściwa wielkość porcji dla dorosłych to ta, która jest na patelni”, a „lepiej” to „30 talerzy”.

Inni szydzili z tego, że czuli się „osobiście zaatakowani tą ilością makaronu” i że część była „obraźliwa, brutalna i grzeszna”.

„To jak, ledwie 100 kalorii. Jak śmiesz. Czy to makaron dla mrówek? Kolejny odpalony.”

niewystarczająco?  Po tym, jak Kylie Jenner, młodsza siostra 43-letniej gwiazdy rzeczywistości, udostępniła ujęcie swojej małej porcji spaghetti na pustym talerzu, fani zaczęli żartować w mediach społecznościowych o tym, jak głodni są ich goście.

niewystarczająco? Po tym, jak Kylie Jenner, młodsza siostra 43-letniej gwiazdy rzeczywistości, udostępniła ujęcie swojej małej porcji spaghetti na pustym talerzu, fani zaczęli żartować w mediach społecznościowych o tym, jak głodni są ich goście.

Wśród hejterów znalazł się Włoch, który wyjaśnił, że danie to wykwintna kuchnia z eleganckiej restauracji i że „porcje nie są tak duże, jak w Stanach”.

Kravis, jak ich pieszczotliwie nazywa się, wydał wystawne przyjęcie – sponsorowane przez Dolce & Gabbana – na zamku w Portofino we Włoszech.

Goście zostali przewiezieni do strefy przyjęcia i recepcji flotą łodzi motorowych ozdobionych poduszkami i kocami D&G.

Z drugiej strony: wśród hejterów był Włoch, który wyjaśnił, że danie to kuchnia dla smakoszy, z eleganckiej restauracji i

Druga strona: wśród hejterów był Włoch, który wyjaśnił, że danie to wykwintna kuchnia z eleganckiej restauracji i że „porcje nie są tak duże, jak w Stanach”.

Tajne miejsce na przyjęcie w ogrodzie znajduje się na terenie domu wynajętego przez rodzinę Kardashian obok średniowiecznego zamku Castillo Brown.

Kourtney przeciwstawił się oczekiwaniom, decydując się pominąć tradycyjną suknię ślubną i zamiast tego założyć krótką białą sukienkę z welonem o długości katedry.

Wystawny europejski ślub to trzeci raz, kiedy para wzięła ślub, po nieformalnym małżeństwie po imprezie Grammy w Las Vegas i legalnej ceremonii w Santa Barbara.