17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech

Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech

Powerhouse Energy podpisuje wiążące umowy z kilkoma firmami w Polsce, Grecji i na Węgrzech na rozwój technologii produkcji wodoru.

Umowa na wyłączność PGH z Hydrogen Utopia International (HUI) na produkcję wodoru z odpadów z tworzyw sztucznych przy użyciu technologii DMG® firmy Powerhouse.

Technologia DMG® firmy Powerhouse Energy przekształca odpady z tworzyw sztucznych w synchroniki i/lub wodór; Pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie plastikiem przy jednoczesnym zwiększeniu produkcji wodoru w wybranych krajach.

Czytaj więcej: Powerhouse donosi o znaczącej poprawie bazy wodorowej z odpadów w Polsce; Poszukiwanie przyszłych możliwości ekspansji

Czytaj więcej: Technologia wodorowa wyłania się z odpadów energetycznych w Grecji i na Węgrzech

HUI poszukuje obecnie do opracowania szeregu projektów w zakresie technologii oraz uzyskania finansowania i partnerstwa od państw, władz regionalnych i sektora prywatnego w wybranych obszarach.

James Green Street, dyrektor zarządzający Powerhouse Energy Group, powiedział: „Powerhouse ma przyjemność podpisać tę wyjątkową umowę z HUI, naszym liderem technologicznym, pragnącym wprowadzić ją na rynek w Polsce, Grecji i na Węgrzech.

„Opiera się to na naszym ogłoszeniu z dnia 12 listopada 2020 r. i jest częścią naszej długoterminowej wizji międzynarodowego zastosowania technologii DMG®.

Alexandra Bingowska, dyrektor generalna Hydrogen Utopia International, powiedziała: „Cieszymy się, że możemy sformalizować unikalne porozumienia HUI dla DMG® z Powerhouse dla Polski, Grecji i Węgier.

HMI wykorzysta swoje lokalne sieci i relacje w krajach objętych licencją, aby ułatwić korzystanie z technologii DMG® w celu uzyskania zatwierdzenia projektu, ekspertyz finansowych i technicznych.

„To przybliży nas do naszego celu, jakim jest przyspieszenie wzrostu gospodarki o obiegu zamkniętym i zerowej emisji dwutlenku węgla w Europie”.

Czy wiesz, że H2 View jest jedyną informacją medialną uznaną za oficjalnego partnera Rady Wodorowej?

Oznacza to, że otrzymujemy ekskluzywne artykuły, wywiady i recenzje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki naszym ekskluzywnym seminariom internetowym i wydarzeniom H2 View jest globalną platformą dla przemysłu wodorowego.

Zostać Zapisz się dzisiaj Uważaj, aby za tobą nie tęsknić. Już subskrybowane? Zaloguj sie Tutaj.

READ  Szef NBP przekazał pozytywny komunikat inflacyjny na nowy rok Artykuł