20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech

Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech

Elektrownia do instalacji bezodpadowej technologii wodorowej w Polsce, Grecji i na Węgrzech

Powerhouse Energy podpisuje wiążące umowy z kilkoma firmami w Polsce, Grecji i na Węgrzech na rozwój technologii produkcji wodoru.

Umowa na wyłączność PGH z Hydrogen Utopia International (HUI) na produkcję wodoru z odpadów z tworzyw sztucznych przy użyciu technologii DMG® firmy Powerhouse.

Technologia DMG® firmy Powerhouse Energy przekształca odpady z tworzyw sztucznych w synchroniki i/lub wodór; Pomaga zmniejszyć zanieczyszczenie plastikiem przy jednoczesnym zwiększeniu produkcji wodoru w wybranych krajach.

Czytaj więcej: Powerhouse donosi o znaczącej poprawie bazy wodorowej z odpadów w Polsce; Poszukiwanie przyszłych możliwości ekspansji

Czytaj więcej: Technologia wodorowa wyłania się z odpadów energetycznych w Grecji i na Węgrzech

HUI poszukuje obecnie do opracowania szeregu projektów w zakresie technologii oraz uzyskania finansowania i partnerstwa od państw, władz regionalnych i sektora prywatnego w wybranych obszarach.

James Green Street, dyrektor zarządzający Powerhouse Energy Group, powiedział: „Powerhouse ma przyjemność podpisać tę wyjątkową umowę z HUI, naszym liderem technologicznym, pragnącym wprowadzić ją na rynek w Polsce, Grecji i na Węgrzech.

„Opiera się to na naszym ogłoszeniu z dnia 12 listopada 2020 r. i jest częścią naszej długoterminowej wizji międzynarodowego zastosowania technologii DMG®.

Alexandra Bingowska, dyrektor generalna Hydrogen Utopia International, powiedziała: „Cieszymy się, że możemy sformalizować unikalne porozumienia HUI dla DMG® z Powerhouse dla Polski, Grecji i Węgier.

HMI wykorzysta swoje lokalne sieci i relacje w krajach objętych licencją, aby ułatwić korzystanie z technologii DMG® w celu uzyskania zatwierdzenia projektu, ekspertyz finansowych i technicznych.

„To przybliży nas do naszego celu, jakim jest przyspieszenie wzrostu gospodarki o obiegu zamkniętym i zerowej emisji dwutlenku węgla w Europie”.

Czy wiesz, że H2 View jest jedyną informacją medialną uznaną za oficjalnego partnera Rady Wodorowej?

Oznacza to, że otrzymujemy ekskluzywne artykuły, wywiady i recenzje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki naszym ekskluzywnym seminariom internetowym i wydarzeniom H2 View jest globalną platformą dla przemysłu wodorowego.

Zostać Zapisz się dzisiaj Uważaj, aby za tobą nie tęsknić. Już subskrybowane? Zaloguj sie Tutaj.

READ  Czy Dying Light jest produkowane w Polsce?