26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ekspert ds. gazu twierdzi, że Święto Pracy może przynieść ulgę pompie – WHIO TV 7 i WHIO Radio

Ekspert ds. gazu twierdzi, że Święto Pracy może przynieść ulgę pompie – WHIO TV 7 i WHIO Radio

MIAMI VALLEY – W ciągu ostatnich 24 godzin ceny benzyny w rejonie Dayton wzrosły o 11 centów, do średniej wynoszącej 3,59 dolara.

Taylor Robertson z NewsCenter 7 rozmawiał z Patrickiem De Haanem com.gasbuddy.comktóry stwierdził, że wzrost cen gazu wynika z konieczności częściowego zamknięcia jednej z największych rafinerii w USA po zapaleniu się zbiornika niedoborowego.

>> Komisja Planowania Miasta zatwierdza plany budowy Sheetz w Centerville

Pożar i częściowe zamknięcie rafinerii w Luizjanie spowodowały wzrost hurtowych cen gazu o 15 centów za galon. Oprócz stacji benzynowych, które obniżyły ceny, skok cen nagle spowodował, że sprzedawały po kosztach, powiedział de Haan, wysyłając ceny na dystrybutorze.

DeHaan powiedział Robertsonowi, że nadchodzący weekend Święta Pracy może faktycznie zacząć obniżać ceny o kilka centów dziennie.

„Ważne jest, aby zrozumieć, jak ceny benzyny działają w Ohio. Generalnie podążają one za tak zwanym „cyklem cenowym” – wyjaśnił de Haan, który jest w zasadzie cyklem od góry do dołu. „Stacje obniżają ceny do poziomu, przy którym sprzedają po koszt. W tym momencie ceny zwykle ponownie rosną.”

Powiedział także News Center 7, że osoby chcące kupić benzynę powinny rozejrzeć się po okolicy i sprawdzić aplikacje takie jak Gas Buddy, a nawet po prostu sprawdzić ceny w Internecie przed złożeniem zamówienia.

>> Podjazd prowadzący na autostradę NB I-75 przy Montgomery Reconstruction będzie od dzisiaj zamknięty

Jeśli podczas jazdy zmieniasz prędkość od lekkiej do lekkiej, de Haan powiedział, że zasadniczo zmniejszasz liczbę mil na galon i zwiększasz jazdę. Zasugerował użycie tempomatu, pozostawienie otwartych okien po włączeniu klimatyzacji i usunięcie dodatkowego ciężaru z samochodu, jeśli przewozisz rzeczy, których nie potrzebujesz.

„Wiele stacji ma programy lojalnościowe, które oferują zniżkę w wysokości pięciu, a nawet dziesięciu centów za galon, więc musisz upewnić się, że masz program lojalnościowy” – powiedział. „Niektóre karty kredytowe oferują rabaty, a niektóre stacje oferują również różne rabaty gotówkowe, więc istnieje wiele różnych sposobów. Zakupy to prawdopodobnie jeden z najlepszych i najłatwiejszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy.

READ  Zscaler Stock pojawia się jako najlepsze szacunki Zscalera dotyczące wzrostu cyberbezpieczeństwa w chmurze