4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dyrektor generalny Bears Ryan Poles omawia szczere komentarze Justina Fieldsa – NBC Sports Chicago

Dyrektor generalny Bears Ryan Poles omawia szczere komentarze Justina Fieldsa – NBC Sports Chicago

Ryan Bowles rozumie, skąd bierze się Justin Fields po powolnym początku meczu Bears 0:2.

W środę Fields wyjaśnił powody swoich zmagań na początku sezonu. Fields obwiniał się za przemyślenie i dążenie do perfekcji, ale zauważył też, że plan sztabu szkoleniowego nie wykorzystuje tego, co czyni go wyjątkowym. Fields wyjaśnił później, że wziął na siebie całą winę za swoje cierpienie, ale w swoich wyjaśnieniach chciał podać szczegóły.

Fields zauważył, że rozmawiał z trenerem Mattem Eberflusem o tym, jak się czuje i chce grać swobodnie i instynktownie. Fields powiedział, że Eberflus jest „otwarty”, ale nie ujawnił szczegółów.

W czwartek Polacy zajęli się burzą przeciwności, jaka spotkała Niedźwiedzie, udzielając Fieldsowi pełnego wsparcia.

„Nie mógłbym wyrazić się jaśniej: nikt w całym budynku, żaden z naszych trenerów nie postrzega Justina jako wskaźnika” – powiedział Bowles. „Ten dzieciak zawsze przejmuje odpowiedzialność za wszystko, co dzieje się na boisku. Podchodzi do tego z głową. Pracuje, szlifuje, spuszcza głowę, współpracuje z kolegami z drużyny, współpracuje z trenerami, aby znaleźć rozwiązania. Wiesz, naprawdę to wszystko Próbuję zrozumieć, co się dzieje. Moim zdaniem młody rozgrywający próbuje to rozgryźć. Mamy faceta, który w zeszłym roku nie miał czystego początku swojej kariery, no wiesz, z składem, który miał postawić drużynę na plecach, dokonać niewiarygodnych rzeczy pod względem sportowym”.

„Teraz ma wokół siebie talent i musi wiedzieć i zachować równowagę, kiedy dokonać wielkich rzeczy pod względem sportowym, a kiedy polegać na innych, a czasami życie w tym miejscu jest szare. A to wymaga czasu. To wymaga czasu na misji aby mógł zrobić kolejny krok” – powiedział. Wszyscy pomagają mu dotrzeć do tego miejsca, aby mógł odnieść sukces.

Polacy zwrócili uwagę, że wypowiedzi Fieldsa nie zdziwiły nikogo w budynku. Trenerzy i zawodnicy wiedzą, że nie wszystko idzie dobrze i do nich wszystkich należy wprowadzenie niezbędnych zmian.

READ  Wyczerpujący Alaskan Iditarod rozpoczyna się uroczystym startem

Jeśli chodzi o personel Fields and the Bears, zadaniem wszystkich stron jest znalezienie sposobu, aby 24-letni rozgrywający mógł odnieść sukces i grać tak, jak wszyscy wiedzą, że potrafi.

„Kiedy słuchałem go i całej tej rozmowy, większość z nich brzmiała: «OK, muszę stworzyć tę przejrzystość, muszę się poprawić». «Myślałem, że przejął to wszystko na własność»” – powiedział Poles. „On nie musiałem nic na ten temat mówić.” Nasi trenerzy mówią: „Jak możemy sprawić, że będziesz lepszy? Jak możemy pomóc Ci odnieść sukces?” „I zawsze jest ta równowaga. Nikt nie traktował tego osobiście. Wszyscy wiemy, że przyłożyliśmy rękę do naszego sukcesu i chcemy, żeby on odniósł sukces, a do osiągnięcia sukcesu potrzeba wszystkich, łącznie z nim samym. Wydawało mi się, że mu się udało. „To nie był dla nikogo szok”.

Polacy powiedział, że wierzy, że Bears widzieli, jak Fields wszystko układał na początku obozu przygotowawczego, ale nadal stara się zrównoważyć swój elitarny atletyzm, korzystając z pomocy otaczających go zawodników. Polacy zauważyli, że brak powtórzeń przedsezonowych – spowodowany kontuzjami w linii ataku – odegrał pewną rolę, ponieważ Fields nie doświadczył pośpiechu w podaniu poza swoimi minimalnymi snapami w okresie przedsezonowym.

„Wkraczamy więc w sezon zasadniczy i niektóre z tych powtórzeń na żywo mają miejsce już teraz i musimy to zbudować, aby mógł zrobić kolejny krok” – powiedział Bowles. „Więc to praca w toku, ale myślę, że nadszedł czas na misję, aby przyzwyczaić się do nowego ustawienia, które ma i zachować równowagę podczas ćwiczeń sportowych, kiedy używa ramienia i opiera się o innych ludzi”.

Przy stanie 0-2 i mając na pokładzie Kansas City Chiefs, Bears muszą znaleźć sposób, aby jak najszybciej wrócić na właściwe tory, a najszybszym sposobem na osiągnięcie tego jest pozwolenie Justinowi Fieldsowi na bycie Justinem Fieldsem.

READ  Mężczyzna umiera po wskoczeniu do jeziora na stadionie SoFi w Kalifornii

Wydaje się, że wszyscy są w tej kwestii po tej samej stronie.