15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dumildis Green Machine znów gotowy do pracy w Polsce

Hokej Irlandia

Dwadzieścia dwa miesiące później główny trener Irlandii Mark Dumildi był podekscytowany możliwością założenia go po raz pierwszy w niedzielę wieczorem po niefortunnych kwalifikacjach olimpijskich w Vancouver w niedzielny wieczór.

Twarz Zielonej Maszyny ma nowy wygląd z sześcioma graczami pierwszego dnia Mistrzostw Europy w hokeju na lodzie II w Gnieźnie o 19:00 (czasu irlandzkiego) w Polsce.

Zapisz się do cotygodniowego biuletynu Limerick Post

Wśród nich jest Kevin O’Dwyer, który został zaproszony do głównej grupy na początku tego tygodnia, a Johnny Lynch ma wkrótce odejść. Oznacza to, że człowiek z Cork, który wcześniej tego lata ukończył maturę, będzie pierwszym zawodnikiem Munster, który zadebiutuje od czasu Juliana Dale’a w 2016 roku.

Jego koledzy z drużyny James Milligan, Kyle Marshall, Ben Nelson, Ian Stewart i Mark McNellis oraz trener Dumildi są podekscytowani, widząc go na czele.

„Przez Govt to było dziwne 16 do 18 miesięcy, ale było bardzo interesujące, było mniej dla graczy” – powiedział.

„Aby ukryć chłopaków, dlaczego trenowaliśmy i pracowaliśmy tak ciężko, aby zabrać ludzi na wyczynowy międzynarodowy hokej. Minęło dużo czasu i dostaliśmy pierwszą szansę, aby tam pojechać po tych meczach w Kanadzie. droga!”

Tego lata Irlandia wygrała dwie nierozstawione serie ze Szkocją i trzykrotnie pokonała Wielką Brytanię, 4:0, 5-3 i 5-2 na Comber Road w zeszły weekend.

Teraz rytuały zaczynają się na dobre. Pierwszym celem imprezy jest znalezienie się w pierwszej piątce w ośmiodrużynowym turnieju, który odbędzie się w październikowych eliminacjach do Mistrzostw Świata. Dobre wyniki podniosą punkty w światowym rankingu i zapewnią najlepsze losowanie w kwalifikacjach i kwalifikacjach do Mistrzostw Europy następnego lata.

Ale Irlandia zajmuje 14 miejsce w PolsceNS Na świecie poziom ten prawdopodobnie będzie nieco niższy, ponieważ bardzo niewielka liczba konkurentów w Polsce gra w wiele gier w środowisku Kovit-19.

READ  Polska odnotowała w styczniu znaczną nadwyżkę na rachunku obrotów bieżących | Artykuły

„Nawet z naszych własnych programów nie mamy dużo wideo, więc trudno oszacować nasz własny rozmiar.

– Polska znajdzie się w tej samej drabince, Szkocja będzie miała nowe twarze… Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie drużyny mają inne twarze, a wiele z nich nie rozegrało wielu meczów w ciągu ostatnich dwóch lat.

Po meczu Polaków Irlandia zmierzy się z Włochami, a następnie z Chorwacją, która będzie pierwszym spotkaniem obu stron. Austria, Szkocja, Szwajcaria i Ukraina czekają na mecze klasyfikacyjne.

„Mieliśmy szczęście, że udało nam się zdobyć materiał filmowy z polskich meczów. O 20:00, niedzielny wieczór, bez wątpienia będzie to trudny mecz otwarcia. Wcześniej trenowałem przeciwko ich stronom klubowym, oni zawsze mają dobre podstawy. Włosi niewiele wiedzieli; mieli dobra Liga Światowa w Malezji, to niefortunne pokonanie Chin i wyjście z Kanadą. Krodia nie wiem.

Przede wszystkim zachęcam do zabawy. Musimy odejść od nadziei na ciężką pracę i bezpieczeństwo. Dla mnie to musi być dane. Podoba mi się, że gramy bardziej pośrodku, format, który pozwala nam wyrażać siebie i grać bardziej ofensywne style.

„Właśnie tak lubię grać. Mam nadzieję, że ludzie widzieli zespoły, z którymi byłem wcześniej związany. Pełne osadzenie zajmie trochę czasu, ale zobaczymy to na dłuższą metę.

„Moim celem jest ciągłe próbowanie i zakwalifikowanie się do dużych turniejów, co jest małym krokiem w dół. Naszym celem jest ukończenie w pierwszej piątce i pozostanie w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata, ale są inne cele dla tych kwalifikacji i przyszłorocznego lata. Kwalifikacje do Euro. Dla mnie skupiam się na procesie. Jeśli możemy to zrobić, musimy być świetni.

Kadra Irlandii na Mistrzostwa Europy w hokeju na lodzie II, 15-21 sierpnia; Gniezno, Polska
Jamie Carr (GK, KHC Leuven, 36)
James Milligan (GK, Lisnagarway, 0)
Lee Cole (Mangstown, 89)
Kyle Marshall (Starzy Gruzini, 0)
Tim Cross (Annadale, 8)
Mark McNellis (Lisnagarway, 0)
Peter McKinnon (Lisnagarway, 1)
Luke Madley (KHC Leuven, 21 lat)
Sean Murray (kapitan, KHC Leuven, 78 lat)
Shane O’Donoghue (Glenn, 190)
Michael Robson (Annadale, 113)
Kevin O’Dwyer (korek C, I, 0)
Tarak Walsh (Trzy Rock Rovery, 51)
Jeremy Duncan (Mangstown, 56 lat)
Ben Walker (Trzy Rock Rovery, 35)
Ben Nelson (Lisnagarway, 0)
Ian Stewart (Koryntianie, 0)
Johnny McGee (Bonbridge, 43 lata)

READ  The Black Eyed Peas rozpalają ogień za noszenie tęczowych opasek na polskim wydarzeniu noworocznym

Travel Balance: Neil Classy (Krefelder HTC, 61), Sam Highland (YMCA, 0)

Harmonogram meczów grupowych (Cała Gwinea, Polska – metoda irlandzka / sobota, 21 sierpnia – mecze klasyfikacyjne)

Pozycja Dumildis Green Machine znów gotowy do pracy w Polsce Pojawił się na początku Gra Limerick.