21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Drzewo otwiera 29. polski Vento Park w Ratziminie

Niemiecki deweloper i właściciel nieruchomości Troy Real Estate otworzył swój najnowszy polski park handlowy pod marką Vento Park – w Ratziminie, na północno-wschodnich przedmieściach Warszawy.

Koszt inwestycji vento parku o powierzchni 2000 mkw. to 3,1 mln euro. Jest w całości wynajęty najemcom, takim jak ekspert ds. mediów Kick, Roseman i Jakladi Misne Stanislav Butcher. Centrum znajduje się na powierzchni 0,52 ha. Jana Pawla II, Mały Supermarket Dyskontowy.

Wielkie otwarcie w Radzyminie powiększy portfolio Vento Park do łącznie 39 parków handlowych, z których 29 znajduje się w Polsce, a pozostałe w Czechach i na Słowacji.

Z dumą mogę powiedzieć, że wraz z otwarciem ośmiu nowych parków vento w 2021 roku znaleźliśmy się na szczycie listy planowanych inwestycji. Ponadto rozbudowaliśmy nasze centrum w Pułtusku i już realizujemy kolejne projekty.
Pepijn Morshuis, dyrektor generalny Trei Real Estate

Drzewo Inne Vendo Parki Zielonka, Myślibórz, Koszalin, Piekary Śląskie, Oświęcim, Inowrocław i Chorzów ukończone w tym roku. Ten ostatni był pierwszym stworzonym przez Tray we wspólnym przedsięwzięciu z inwestorem Patron Capital. Trei planuje teraz budowę kolejnych 15-20 parków Vendo za inwestycję 140 milionów euro. Obecnie w budowie są dwa projekty, Otwock i Skarżysko-Kamienna, aw fazie planowania są dwa inne projekty w Łapach i Siedlcach.

READ  Europejski Trybunał Sprawiedliwości ponownie orzekł na korzyść Polski w sprawie sądowej - The New Indian Express