6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dow rośnie wraz z trwającym sezonem zarobków;  Zarobki Netflix na pokładzie

Dow rośnie wraz z trwającym sezonem zarobków; Zarobki Netflix na pokładzie

Dow Jones Industrial Average wzrósł we wtorek rano, gdy firma Johnson & Johnson & Travelers ogłosiła wyniki kwartalne. Później zarobki Netflix zostaną naliczone po zamknięciu.
XGigant usług naftowych Halliburton (aureola) i gigantyczna obrona Lockheed Martin (LMT) podali wyniki przed otwarciem rynku we wtorek, rozpoczynając kwartalne wyniki swoich grup. Magazyn HALE Wcześnie spadł o 1,1%, a akcje Lockheed Martin spadły o 1,2% w porannym handlu.

Lululemon (lulu) wzrosła o ponad 3% na początku wtorku po tym, jak Truist podniósł poziom akcji z trzymaj do kup. Świergot (TWTR) spadła o prawie 2% po poniedziałkowym wzroście o 7,5%. Symbol samochodu elektrycznego Tesla (TSLA) wzrósł o 0,7% we wtorek rano.

pomiędzy Liderzy Dow JonesI jabłko (AAPL) I Microsoft (MSFT) utracona część Giełda dzisiaj.

Pomimo słabnącego rajdu na giełdzie, liderzy Dow American Express (AXP) I Larwa (kot) – wraz z Tabela liderów IBD lista obserwowanych zapasów Nauka na żywo Edwardsa (EW), olej murphy (mor), Raytheon Technologie (RTX), zbieg okoliczności (szyling) I Ulta Beauty (Ulta) – wśród najlepszych akcji we wtorek do kupowania i oglądania.

Microsoft i Tesla Tabela liderów IBD Sklepy. Caterpillar i Edwards Nauka na żywo pojawiło się W tym tygodniu Zapasy w pobliżu obszaru zakupu Polak. Edwards też był Poniedziałkowe zapasy od IBD. Gąsienica jest IBD SwingTrader Zbiory.

Dow Jones dzisiaj: Rentowności obligacji skarbowych i ceny ropy

Po wtorkowym otwarciu indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o 0,6%, podczas gdy S&P 500 zyskał 0,5%. Indeks wagowy Nasdaq Composite Technology wzrósł o 0,3% w porannym handlu.

w ciągu Fundusze ETFNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ) zyskał 0,3%. SPDR S&P 500 ETF (szpieg) wzrosła o 0,5%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła do 2,9% we wtorek rano po wzroście do 2,86% w poniedziałek, najwyższego poziomu od grudnia 2018 r. Tymczasem ceny ropy w USA spadły o ponad 3%, a ceny ropy Texas Intermediate spadły poniżej 104 dolarów za baryłkę .

READ  Ford planuje dodać 6200 miejsc pracy w Ohio, Michigan i Missouri

Rajd na giełdzie nadal ma problemy

Giełda zakończyła poniedziałek skromnymi stratami, przedłużając czwartkowe gwałtowne spadki.

Poniedziałek duży obraz W kolumnie skomentowano: „Utrzymanie S&P 500 na poziomie 4400 jest wątpliwe. Ale indeks osiągnął najniższy poziom 4370. Jest to ważne, ponieważ jest o 13 punktów wyższy niż zamknięcie 4 357 z 16 marca, kiedy S&P osiągnął wartość Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby potwierdzić spotkanie. Tak więc technicznie chwiejny trend wzrostowy trwa. Tego samego nie można powiedzieć o Nasdaq, który podważył swoje działania następcze 18 marca ponad tydzień temu. Wskaźnik zaawansowania technicznego należy uznać za korygujący. A generalnie słabe działania na giełdach technologicznych tylko wzmacniają tę ideę”.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami I Podstawy CAN SLIM. Wyróżnić wzory wykresów Jest to jedna z kluczowych wytycznych inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówLubić tabela wyników I SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.


Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Zarobki Dow Jones: Johnson & Johnson, podróżnicy

Akcje Dow Jones Johnson & Johnson (JNJ) I podróżnicy (TRV) ogłosiła wyniki kwartalne na początku wtorku.

Akcje JNJ wzrosły o około 2% po tym, jak firma obniżyła całoroczne prognozy zysków i sprzedaży. Akcje znajdują się w przedziale kupna powyżej 173,72 punktów kupna dla podwójnego dna.

Akcje Traveller spadły o prawie 2% po zyskach za pierwszy kwartał i lepszych niż oczekiwano wynikach sprzedaży giganta ubezpieczeniowego. Kolba wysunęła się poza punkt wejścia 163,39 płaskiej podstawy.

Dow Jones Kup i oglądaj: American Express

Dow Jones Financial Stock American Express śledzi podstawę filiżanki z uchwytem, ​​pokazując 194,45 punktów zakupu. Akcje AXP wzrosły we wtorek rano o 0,5%.

READ  Wskaźnik inflacji zasadniczej osiąga dwucyfrowe wartości w lutym

chwila, IBD SwingTrader Caterpillar w zakresie zakupu po kubek z uchwytem Kup punkt 227,15 po czwartkowym wybiciu. ten 5% kup przestrzeń Wzrasta do 238,51. Byczym wskaźnikiem jest to, że linia RS akcji znajduje się na najwyższym poziomie od czerwca 2021 r. Akcje pozostały bez zmian we wtorek.


Cztery kredyty wzrostu do kupienia i obejrzenia w Cursrajd giełdowy


Akcje do kupienia i obejrzenia: Edwards, Murphy, Raytheon, Shell, Ulta

Tabela liderów IBD Lista obserwacyjna Edwards Lifesciences pokazuje teraz kubek z uchwytem z punktem kupna 125,21 w wyniku słabości z zeszłego tygodnia. Akcje EW wzrosły o prawie 1% we wtorek rano po poniedziałkowym spadku o 0,6%.

Murphy Oil przebił punkt kupna 43,30 z byczej bazy przy poniedziałkowym wzroście o 3,2%. MUR . MAGAZYN Posiada ocenę 99 doskonałych związków IBD dla każdego Kontrola zapasów IBD. Akcje spadły o 1% we wtorek we wtorek.

Wykonawca obrony Raytheon Technologies zakończył mniej niż płaska podstawa 104,44 pipsy długo po wzroście akcji w poniedziałek. Akcje RTX nieznacznie wzrosły we wtorek rano.

Producent ropy i gazu Shell, 1 kwietnia Akcje IBD dzisiaj, znajduje się w przedziale kupna powyżej 56,23 punktów kupna za płaską bazę po poniedziałkowym wzroście o 0,4%. Zakup powierzchni wzrósł o 5% do 59,04. Akcje Shella wzrosły o około 1% we wtorek rano.

Akcje Ulta Beauty są w Zakres zakupów 5% makaron kubek z uchwytem 408.83 punktów zakupu wg IBD Market Smith Analiza wykresów. Powierzchnia kupna wzrosła do 429,27. Linia względnej siły akcji znajduje się na nowym szczycie, co jest główną oznaką pozycji lidera na rynku. Akcje ULTA wzrosły we wtorek o 0,4%.

Zarobki Netflix

Zarobki Netflix Oczekiwany późny wtorek analitycy twierdzą, że firma może spodziewać się najwolniejszego wzrostu od 10 lat. Oczekuje się, że zyski firmy spadną o 22% do 2,92 USD na akcję przy przychodach w wysokości 7,93 mld USD. Oczekuje się, że sprzedaż wzrośnie o 11% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

READ  Peleton pali pieniądze i pożycza pieniądze z Wall Street, aby utrzymać się na powierzchni

Akcje NFLX spadły o ponad 50% z 52-tygodniowego maksimum po poniedziałkowym 1% spadku.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli Wzrosła o 0,7% we wtorek rano, w tempie, które dodało do poniedziałkowego 2% wzrostu. Gigant EV ogłosi wyniki kwartalne pod koniec środy.

Akcje Tesli zakończyły się w poniedziałek około 13% przed zakupem kubka z uchwytem na 1152,97 pkt. W dniu 4 listopada cena akcji wyniosła 1243,49, aw poniedziałek zamknęła około 19% tego rekordowego poziomu.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow Jonesuruchomiono akcje Apple 7%-8% podstawa redukcji strat Od 176,75 kupowanie pipsów na bazie podwójnego dna w zeszłym tygodniu. Tymczasem punkt kupna uchwytu jest ostatnim punktem wejścia, który można obejrzeć na poziomie 179,71. We wtorek rano akcje straciły 0,3%.

Akcje lidera oprogramowania, Microsoftu, wzrosły w poniedziałek o 0,25%, ale nadal są znacznie poniżej swoich 50- i 200-dniowych linii. Akcje są o około 20% niższe od 52-tygodniowego maksimum. Akcje MSFT spadły o 0,2% we wtorek we wtorek.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijających się akcjach i średniej przemysłowej Dow Jones.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć wzrostowe akcje: Dlaczego narzędzie IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych % akcji