27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

DoorDash dodaje nowych partnerów spożywczych

DoorDash dodaje nowych partnerów spożywczych

Znaleziono na DoorDash Ogłaszać Ośmiu nowych partnerów spożywczych jest dostępnych z dostawą na żądanie za pośrednictwem DoorDash Marketplace. Według firmy ponad 99% miesięcznych konsumentów DoorDash w USA ma obecnie dostęp do sklepów detalicznych i spożywczych na platformie.

Nowi partnerzy spożywczy dostępni na platformie to:

  • Młode, oferuje dostawę na żądanie wszystkiego, od świeżych produktów po produkty apteczne dostępne bez recepty, z 79 lokalizacji w całej Minnesocie. Do platformy dodano także 31 lokalizacji Cub Wine & Spirits i Cub Liquor.
  • EatalyOferuje wysokiej jakości włoską żywność i produkty rzemieślnicze z siedmiu lokalizacji w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago, Dallas, Los Angeles i Dolinie Krzemowej.
  • Super, Oferuje szeroki wybór artykułów spożywczych z Ameryki Łacińskiej oraz artykułów gospodarstwa domowego z dostawą z 65 lokalizacji w Kalifornii, Nowym Meksyku, Nevadzie, Arizonie i Teksasie.
  • Fiesta Martznanej z globalnej różnorodności produktów i oferującej szeroki wybór działów produktów łatwo psujących się po najniższych możliwych cenach w 59 lokalizacjach w Houston, Dallas i Austin.
  • Rynki Lowe’arozszerzyła swoją filozofię skupiania się na społeczności na ponad 140 lokalnych sklepów i jest dostępna w ramach dostawy na żądanie z lokalizacji w całym Teksasie, Nowym Meksyku, Kolorado, Arizonie i Kansas.
  • Bruitalne jedzenieoferująca produkty wysokiej jakości po niskich cenach z 10 lokalizacji w Oklahomie i Arkansas, które wkrótce będą dostępne z dostawą artykułów spożywczych na żądanie.
  • Bracia Stater. Rynkidostarczająca świeże, wysokiej jakości i niedrogie produkty z dostawą na żądanie z prawie 170 lokalizacji w południowej Kalifornii.
  • Stracka i Van Tilazapewniająca konsumentom ze Środkowego Zachodu najwyższej jakości artykuły spożywcze, produkty łatwo psujące się i świeżą żywność z dostawą pod same drzwi, będzie wkrótce pochodzić z 22 lokalizacji na terenie północno-zachodniej Indiany i Illinois.

Partnerzy z branży spożywczej uznają DoorDash za źródło ciągłego rozwoju swoich firm i są najnowszymi markami dostępnymi z dostawą na żądanie w aplikacji DoorDash, dołączając do ponad 100 000 sprzedawców detalicznych spoza restauracji na platformie.

DoorDash też Ogłaszać Rozszerza współpracę z Aldi, aby oferować bezpieczną dostawę alkoholu weryfikowaną pod względem wieku. Konsumenci mogą teraz zamówić dostawę alkoholu na żądanie w ponad 1600 lokalizacjach Aldi w 21 stanach Na DoorDash. Aldi połączył siły z DoorDash Marketplace, aby na początku tego roku zaoferować dostawę artykułów spożywczych na terenie całego kraju.

READ  Dogecoin skacze o 29%, gdy trwa rajd Meme napędzany piżmem