9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dodgersi wkrótce ponownie podpiszą Clayton Kershaw

Dodgersi wkrótce ponownie podpiszą Clayton Kershaw

Clayton Kershaw Dodgers zamierzają zgodzić się na roczną umowę, Według Kena Rosenthala z The Athletic. Wcześniej dzisiaj Dodgers zdecydowali, że nie zgłoszą oferty kwalifikacyjnej dla Kershaw, ale i tak będzie to kwestia sporna, ponieważ 34-latek ma wrócić do Los Angeles na 16. sezon. Mike DeGovana dodaje Że umowa będzie „bliska” do 17-milionowej umowy, którą Kershaw podpisał zeszłej zimy.

Chociaż jego dni absolutnej dominacji mogą być już za nim, Kershaw odwrócił się w kolejnym elitarnym sezonie w 2022 roku, rzucając 126 1/3 inningów z 2,28 ERA. W drugim sezonie z rzędu kontuzje ograniczyły Kershawa do 22 startów, aw tym sezonie odbył dwa osobne wyjazdy do IL z problemami z dolną częścią pleców. Kiedy był w dobrym zdrowiu, był bardzo skuteczny w rozprzestrzenianiu wskaźnika uderzeń 27,8% wraz ze zwykłymi wskaźnikami czystego chodzenia. Podczas gdy jego speedball dramatycznie spadł od samego początku, Kershaw pokazał swoje niesamowite umiejętności, aby móc zmienić sposób gry i bardziej polegać na podawaniu, aby utrzymać swoje bardzo udane wyniki w miarę starzenia się.

Trudno wyobrazić sobie Kershawa w jakimkolwiek innym stroju niż niebieski Dodger i chociaż często pojawiały się doniesienia o tym, że prawdopodobnie wrócił do swojego rodzinnego miasta Dallas i podpisał kontrakt z Rangers, nie jest zaskoczeniem, że mieszka w Los Angeles. W ten sposób zbliży się do osiągnięcia kolejnych kamieni milowych w swojej karierze w Hall of Fame. Jego 12 zwycięstw na boisku w 2022 roku przyniosło mu 197 w karierze, więc z pewnością odniesie 200. zwycięstwo w przyszłym sezonie. Podczas gdy zwycięstwa strzeleckie są w dużej mierze nieistotne przy ocenie umiejętności gracza, są one znaczącym kamieniem milowym i powinny być traktowane z wielką dumą, a Kershaw byłby czwartym aktywnym kręglarzem, który nie znalazłby się wśród 200. Justin VerlanderA Zack Greene A Max Scherzer. Jest to również 193 uderzeń, mniej niż 3000. Ten wynik jest mało prawdopodobny do osiągnięcia w 2023 roku, biorąc pod uwagę, że Kershaw nie osiągnął 190 uderzeń w jednym sezonie od czasu opublikowania 202 uderzeń w 2017 roku.

READ  Oliveira, Esparza i Chandler wygrywają

Kamienie milowe to tylko bonus dla gracza, który przez dekadę był ostoją niektórych dominujących turniejów Dodgera. Zatrudniony siódmy w klasyfikacji generalnej ze szkoły średniej w 2006 roku, Kershaw zadebiutował w Dodgersie, gdy miał 20 lat w 2008 roku. Zaledwie rok później Kershaw rozpoczął niesamowitą passę dominacji, kiedy opublikował dziesięć kolejnych sezonów z erą 3 sub. W rzeczywistości jego debiutancki rok był jedynym rokiem, w którym ERA opublikowała więcej niż cztery, a były jeszcze tylko dwa sezony, w których miał ponad trzy lata. W latach 2011-2017 Kershaw był absolutnie najlepszy. W tym czasie zdobył trzy nagrody Cy Young Awards (i nigdy nie znalazł się poza pierwszą piątką), jednego MVP, pięć razy prowadził ligę w ERA i opublikował 300 kampanii strajkowych.

Spin ma być obszarem zainteresowania Dodgersów tej zimy Tyler AndersonA Andrzej Heaney Kershaw udał się do bezpłatnej agencji, a Anderson był jedynym, który otrzymał kwalifikującą ofertę. Kershaw powróci wraz z Walkerem Buelherem, Julio Urias A Tony Johnslin Aby utworzyć bardzo silny rdzeń obrotowy. Dustin MayA Ryan Dziecko Wszyscy Mitchell White są wewnętrznymi kandydatami do wypełnienia rotacji, ale Dodgers prawdopodobnie będą szukać innego ramienia, aby wzmocnić zaplecze. Ta decyzja może faktycznie zostać podjęta za nich, ponieważ istnieje przynajmniej duża szansa, że ​​Anderson zdecyduje się zaakceptować ofertę kwalifikacyjną i powrócić do Dodgersów po rocznej umowie o wartości 19,65 miliona dolarów.

Więcej nadchodzi.