28 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Dlaczego Andre Iguodala wierzy, że Warriors wciąż mogą zdobyć kolejny tytuł NBA – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Dlaczego Andre Iguodala wierzy, że Warriors wciąż mogą zdobyć kolejny tytuł NBA – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Nawet po przejściu na emeryturę w piątek Andre Iguodala, wieloletni napastnik Warriors i weteran z 19-letnim stażem, nadal wierzy w swój były zespół.

Pojawił się Iguodala „Pierwszy strzał” w ESPN Smith i Kristin Williamson w piątek omówią, dlaczego według niego Golden State może zdobyć mistrzostwo NBA w tym sezonie.

„Kiedy masz Steph Curry w swoim zespole, zawsze masz szansę” – Iguodala powiedział Smithowi i Williamsonowi. „Nigdy nie można na niego liczyć. Jest on albo LeBron [James]. Nie możesz ich zliczyć, dopóki to się nie skończy.

Iguodala może być najlepszy, ponieważ była gwiazda NBA zdobyła cztery tytuły z Curry’s Warriors w ciągu ośmiu sezonów w Bay, rywalizując z Jamesem w 26 występach w finałach NBA w całej swojej karierze.

Iguodala zdobył także nagrodę MVP finałów NBA wraz z Warriors przeciwko Jamesowi i Cleveland Cavaliers w 2015 roku, notując średnio 16,3 punktu, 5,8 zbiórek i 4,0 asyst w serii sześciu meczów w drodze na ring.

Oprócz wiary w to, że jest najlepszym strzelcem w historii NBA w Curry, Iguodala wierzy, że doświadczona obsada drugoplanowa Warriors pomoże im wnieść kolejny sztandar mistrzowski do Chase Center.

„Podejrzewam [Chris Paul] Będzie dodatkiem do tego zespołu” – powiedział Iguodala Smithowi i Williamsonowi. „Steve Kerr wypowiadał się już na temat przywództwa, jakie wnosi do zespołu. W przeszłości straty były problemem dla Warriors. CP jest jedną z tych osób, które potrafią je załatwić.

„Jestem bardzo podekscytowany [Paul] I co uda mu się wydobyć z Jonathana Kumingi. Jonathan Kuminga miał prawdopodobnie jeden z najlepszych okresów przygotowawczych w całej NBA. [Andrew] Wiggins to Wiggins. Glina [Thompson] Rozpocznie rok kontraktowy. W przypadku Warriors zawsze coś się szykowało.

Wiggins opuścił większość poprzedniego sezonu z powodów osobistych, więc Warriors odnieśliby korzyści z posiadania go z powrotem na cały sezon. Jeśli chodzi o Balla, Thompsona i Kumingę, motywacja do wejścia na pierwszy ring, przedłużenia kontraktu i znaczącej roli w rotacji jest duża.

READ  Handel Blue Jays-Rocky: Rimmel Tapia do Toronto, Randall Grechuk do Colorado w zamianie graczy defensywnych

Iguodala najwyraźniej ma dobry powód do podekscytowania budowaniem składu Golden State.

Chociaż Iguodala nie jest już wojownikiem, ma duże oczekiwania w stosunku do swoich byłych kolegów z drużyny. I choć będzie nam brakować jego osobowości, charyzmy i przywództwa w szatni, jego wsparcie dla Golden State pozostaje niezachwiane.

Iguodala zawsze będzie wierzył w Warriors, dopóki Curry będzie w pobliżu.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk