21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

DIRECTV ma ogromną przerwę w transmisji podczas Super Bowl

DIRECTV ma ogromną przerwę w transmisji podczas Super Bowl

Jeśli jesteś abonentem DIRECTV i nie możesz oglądać Super Bowl, nie jesteś sam. Transmisja w rozdzielczości 4K w DIRECTV przestała działać podczas Super Bowl i od ponad godziny nie można jej ponownie włączyć. Wygląda na to, że ta przerwa dotyczy wyłącznie transmisji Super Bowl w rozdzielczości 4K.

W oświadczeniu dot X DIRECTV powiedział: „Przepraszamy za niedogodności. Trwają przerwy w transmisji wydarzeń na żywo w Channel 105 w rozdzielczości 4K i pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu. Poinformujemy Cię, gdy problem zostanie naprawiony. ^Kenneth B”

W momencie publikacji tego wpisu nie można było udzielić komentarza w DIRECTV.

Wszystko to ma miejsce dzisiaj wcześnie, gdy DIRECTV ogłosiło, że osiągnęło porozumienie w sprawie przywrócenia lokalnych kanałów należących do Coxa, takich jak ABC, CBS, FOX i NBC, w samą porę na Super Bowl. W sumie 12 lokalnych stacji telewizyjnych będących własnością Coxa powraca teraz do DIRECTV, DIRECTV STREAM i U-Verse i będzie transmitowanych na żywo aż do dzisiejszego rozpoczęcia Super Bowl.

DIRECTV i COX wydały wspólne oświadczenie, w którym stwierdzają:

Cox Media Group (CMG) i DIRECTV oficjalnie osiągnęły nowe wieloletnie porozumienie, które przywróci wszystkie stacje CMG w DIRECTV, DIRECTV STREAM i U-verse ze skutkiem natychmiastowym.

DIRECTV i CMG bardzo doceniają cierpliwość naszych abonentów i widzów.

Umowa kończy 8-dniowy konflikt, w wyniku którego 12 lokalnych stacji telewizyjnych zablokowało usługi należące do DIRECTV. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących nowego kontraktu.

Proszę śledzić nas dalej Facebook I X Więcej aktualności, wskazówek i recenzji. Potrzebujesz wsparcia technicznego przy cięciu przewodów? Dołącz do nas Grupa wsparcia technicznego dotycząca cięcia sznurka na Facebooku o pomoc.

READ  Hyundai Motor Group zainwestuje w Stanach Zjednoczonych ponad 10 miliardów dolarów do 2025 r