9 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

DeMar DeRozan „zrobił z niego osobistą zemstę”, aby przejąć kontrolę nad zespołami, które złożyły mu złe oferty kontraktowe

DeMar DeRozan „zrobił z niego osobistą zemstę”, aby przejąć kontrolę nad zespołami, które złożyły mu złe oferty kontraktowe

Demar DeRozan Grałem w Furiousa w 2021 roku.

The Chicago Bulls Gwiazda powiedział JJ Redickowi w podcastie „The Old Man and The Three” w tym tygodniu, że jego misją jest granie lepiej przeciwko drużynom, które oferowały mu złe oferty poza sezonem. Nie wymienił nazwisk, ale DeRozan powiedział, że niektóre zespoły zaoferowały mu wyjątek minimalnego lub średniego poziomu weterana. To uczyniło go lekceważącym.

– Wkurzyłeś mnie – powiedział DeRozan. „Starałem się to wyjaśnić, zwłaszcza gdy gram z pewnymi zespołami. … Łatwo to stwierdzić, ponieważ z pewnością zrobiłem to osobistą wendetą przeciwko kilku drużynom. To jasne. To był ogromny wysiłek motywacyjny, który on-ona wzięła.”

„Gdy zbliżał się sezon, cytat, który czytałem codziennie, był cytatem z Ojca chrzestnego:” Najlepszym sposobem na zemstę jest zimno. I trzymałem się tego. To był mój cały sposób myślenia za każdym razem, gdy wychodziłem grać. ”

Teraz możemy wrócić do historii gier DeRozan, jak zasugerował Redick (A ktoś już to zrobił) w celu ustalenia , ktore druzyny DeRozan Prawdopodobnie być tutaj punktem odniesienia. Ale niezależnie od tego, DeRozan zakończył ostatni sezon z wynikiem 27,9 punktu na mecz i strzelił 35,2% z zakresu 3 punktów. Zajął drugie miejsce w łącznej punktacji z 2118 punktami. Zagrał jako człowiek z misją – nie tylko po to, by pokonać drużyny, które go powstrzymywały, ale by udowodnić, że nadal jest wybitnym graczem.

Dwie drużyny, o których wszyscy wiedzą, że DeRozan mógł być w jego programie Los Angeles Lakers A Los Angeles Clippers. Nie tylko obie drużyny w rodzinnym mieście, ale DeRozan Chris Hines z Yahoo Sports powiedział: W listopadzie „obie drużyny z LA były dla mnie zdecydowanie wielką perspektywą” i posunął się nawet do stwierdzenia, że ​​„czuł, że pójście do Lakers było skończoną transakcją”. DeRozan dodał, że „biznesowa strona rzeczy nie wyszła” z Lakersami, ale później powiedział Redickowi, że wszystko się rozpadło, gdy Los Angeles zamienione na Russell Westbrook.

READ  Mówi się, że Deshaun Watson spotka się z Brownem we wtorek

„Patrzę na swój telefon w stylu „Cholera, to się stało. Cóż, myślę, że to za oknem. DeRozan Powiedział Na podkaście Redick. „Moim zdaniem była to jedyna opcja, z której mogłem skorzystać. Zostałem sprzedany. Zgoda. Nawet nie pomyślałem o niczym innym, ponieważ pozwoliłem, aby ta sytuacja się ułożyła. Wiem, że w tym momencie nie ma sposobu, aby przejść do Lakers. Więc teraz jest to tryb mieszany.

To ostatecznie doprowadziło do przeniesienia DeRozana do Chicago, zespołu, który, jak powiedział, był jedną z trzech jego najlepszych opcji. Jedyne obawy DeRozana dotyczące Bulls to ich główna pozycja i czy Zach Lavigne Chciał zostać w Chicago. Po tym, jak LaVine zapewnił DeRozana, że ​​ponownie podpisze kontrakt, a byki zakończyły podpisywanie i handel Basen LonzoDeRozan wylądował w Chicago w marce i handlu San Antonio Spurs.

Byki zakończyły sezon 2021 w rozstawie #6 w Konferencji Wschodniej, ale spadły do Milwaukee Bucks W pierwszej rundzie kwalifikacji.

Za to, ile jest wart, DeRozan zdobył co najmniej 30 punktów przeciwko prawie połowie drużyn w NBA. Jednak dwukrotnie zdobył 38 punktów przeciwko Lakersom i dodał wyniki 50 i 35 punktów przeciwko Clippers. Byki wygrały także wszystkie cztery konkursy z zespołami z Los Angeles.

Zrób z tymi informacjami, jak chcesz.

DeMar DeRozan był na misji w 2021 r. (Brian Cassella/Chicago Tribune/Tribune News Service via Getty Images)