30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kurt Schilling wykonał 61. home run Michaela Kay'a do Aarona Judge'a: „Niech chwila oddycha”

Kurt Schilling wykonał 61. home run Michaela Kay’a do Aarona Judge’a: „Niech chwila oddycha”

Kurt Schilling wyraził swoją opinię o Michaelu Kay z YES podczas rozmowy telefonicznej 61. kariera Aarona Judge’a w domu Środowy wieczór w Toronto.

Pojawiaj się w OutKick „Nie @Mnie z Danem Dakichem” Schilling nie był fanem tego, jak Kai nie był pozostawiony ani na chwilę, aby „oddychał”, podczas gdy sędzia okrążał zasady.

„Chciałem tylko zobaczyć i poczuć ten moment” – powiedział. „Nie potrzebowałem, żeby Michael Kay wyjaśnił mi, że właśnie trafił na swój domowy numer 61 i że… Bardziej niż ktokolwiek od czasów Rogera Maris. Wszyscy to wiemy. Więc zamknij usta i pozwól chwili oddychać.”

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Były melonik Boston Red Sox, Kurt Schilling, zostaje przedstawiony podczas gali Mistrzostw Świata 2018 w Fenway Park w Bostonie 9 kwietnia 2019 roku.
(Billy Weiss/Boston Red Sox/Getty Images)

Schilling, trzykrotny mistrz świata, ujawnił swoją wiedzę po latach spędzonych na stoisku ESPN. I w tamtych czasach wyjaśnił, czego się nauczył.

„Zawsze się uczyłem”, powiedział, „i myślę, że jedną z rzeczy, które pomogły mi na stoisku, były chwile, które mówią same za siebie”. – Myślałem, że to jeden z nich. Mógł powiedzieć wszystko, co powiedział po wydarzeniu. Wszyscy oglądający mecz dokładnie wiedzą, co się wydarzyło. Znali numer. Ale jest także częścią dzisiejszych spikerów.

Kurt Schilling przedstawia prowadzenie domu Aarona Judges w perspektywie historycznej, ujawnia, kto jest najlepszym graczem

Schilling przyznał jednak, że istnieje „osobista stronniczość” z jego strony, jeśli chodzi o Kay, która jest spikerem Yankees w YES od 2002 roku. zadzwoń do gier Yankees Zasiadł obok Johna Sterlinga podczas audycji radiowej w 1992 roku na WABC.

Roger Maris Jr. BLASTS MLB, mówi, że perspektywa domowego wyścigu Aarona Godsa powinna być rekordem jednego sezonu

Sędzia przygotowuje się do pobicia swojego domowego rekordu kariery 62 w jednym sezonie, który wyprzedzi Maris jako rekordzista MLS na Yankee Stadium w ten weekend w ostatnim meczu u siebie w sezonie zasadniczym przeciwko Baltimore Orioles.

New York Yankees kotwica Michaela Kay

New York Yankees kotwica Michaela Kay
(Porter Binks / Sport ilustrowany przez Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Kay będzie pod ręką w tej grze, ponieważ Amazon Prime Video pozwala YES na jednoczesną transmisję gry, chociaż Kay i jego zespół wciąż wypuszczają grę.